İlk gebeliğim karnımda garip sesler geliyor gramp giriyor

• Konbuyu başlatan Birprensannesi
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birprensannesi tarafından oluşturulan İlk gebeliğim karnımda garip sesler geliyor gramp giriyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 473 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk gebeliğim karnımda garip sesler geliyor gramp giriyor
Konbuyu başlatan Birprensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
B

Birprensannesi

Guest
Kızlar karnımda garip sesler geliyor gramp giriyor Muş gibi karnımdan belime doğru ağrı oluyor yürürken oturuyorum yatarken falan çok oluyor aşağıya doğru da baskı oluyormuş gibi hissediyorum bazen de bebek bir yerde toplanmış gibi sadece bir yerimde ağrı oluyor bazen de uzandığım zaman aşağıya doğru birşey vuruyor Muş gibi göbeğim oynuyor sanki bu durumu yaşan varmı korkuyorum birşey olacak henüz bebek hareketlerini de hissedemiyorum acaba tekme falan atıyor da o yüzden mi böyle oluyor bir kaç gündür böyle oluyor

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar karnımda garip sesler geliyor gramp giriyor Muş gibi karnımdan belime doğru ağrı oluyor yürürken oturuyorum yatarken falan çok oluyor aşağıya doğru da baskı oluyormuş gibi hissediyorum bazen de bebek bir yerde toplanmış gibi sadece bir yerimde ağrı oluyor bazen de uzandığım zaman aşağıya doğru birşey vuruyor Muş gibi göbeğim oynuyor sanki bu durumu yaşan varmı korkuyorum birşey olacak henüz bebek hareketlerini de hissedemiyorum acaba tekme falan atıyor da o yüzden mi böyle oluyor bir kaç gündür böyle oluyor
Kac haftalık cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar