Sorum var İlk Gebelik normal doğum

• Konbuyu başlatan Alyakizimmm
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alyakizimmm tarafından oluşturulan İlk Gebelik normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 149 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk Gebelik normal doğum
Konbuyu başlatan Alyakizimmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sevgili anneler benim ilk gebeliğim ve yaşadığım yerde gebelik eğitimi de yok maalesef , normal doğum düşünüyorum ama çok korkuyorum 28Haftalığım 🥺🥹
Stres yapma canım emin ol her şey bir anda olup bitiyor. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 normal doğum yapan herkes sana yazar şimdi ama herkeisn doğumu bir değil benim yengem mesela 10 dakika da doğurmuştu çocuklarını düşün

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler benim ilk gebeliğim ve yaşadığım yerde gebelik eğitimi de yok maalesef , normal doğum düşünüyorum ama çok korkuyorum 28Haftalığım 🥺🥹
Bende gebelik eğitimi almadım 3 tane doğurdum hiç korkma canım Allah yardım ediyor o an sancıyı çekiyorsun bitiyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah her doğum bir değil

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet canım hepimiz hemen hemen hepimiz bu korkulari gebe iken yaşadık ayrıca gebelik eğitimi de almadan takma kafana korkma herkesin ağrı eşiği aynı olmuyor rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar