İlk hamile olduğunuzu öğrendiğinizde☺

• Konbuyu başlatan Elif E.
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif E. tarafından oluşturulan İlk hamile olduğunuzu öğrendiğinizde☺ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,261 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk hamile olduğunuzu öğrendiğinizde☺
Konbuyu başlatan Elif E.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebek123
E

Elif E.

Guest
K
Hanımlar ilk hamile olduğunuzu öğrendiğinizde ne hissettiniz, ne tepki verdiniz ve nasıl öğrendiniz😊 muhabbet olsun güzel anılar paylaşmış oluruz.

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank
K
Hanımlar ilk hamile olduğunuzu öğrendiğinizde ne hissettiniz, ne tepki verdiniz ve nasıl öğrendiniz😊 muhabbet olsun güzel anılar paylaşmış oluruz.
Doğum günümde öğrendim ve çok heyecanlıydı çünkü ilk testim negatifti moralim yerle bir olmuştu meğer testi yanlış yapmışım 🙈

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
K
Ben enfeksiyon için hastaneye gitmiştim doktor test yapmıstı ertesi güne kalmıştı test bn gitmedim eşim gitmişti hamile olduğumu tedavi doğumdan sonra demişti doktor eşime süpriz oldu inanmamıştı bi kaç kez sormuştu doktora sonra bni aradı bnde inanamadım çok değişik hissetmiştim😂

Ö

Özge

Guest
Bende bir kere düşük yapmış ardından 1 senedir beklediğim ama bı türlü gelmeyen haber için doktora gitmeye karar vermiştim. Kist kontrolü için muayene oldum ama doktor hiç bir şey söylemedi regl tarihimde 2 gün geçiyordu ama hiç tahmin etmezdim. Test istedi rutin diye yaptırdım meğer beta bakmış ertesi Sabah internetten baktım sonuca sevinçten ve şaşkınlıktan ağlaya ağlaya sonuç almaya gitmiştik eşimle şimdi 15 haftalık olacağız 😀

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ayy benimki uzun biraz tam 1 yıl bekledik pko hastasiydim 1 yıl sonunda ekimde karın ağrısıyla hastaneye gittim hamile olduğumu öğrendim 1 gün sonra düşük yaptım sonra 4 ay sonra 12 martta tedavi için gittiğim doktordan hamile olduğumu öğrendim sonra 10 haftalikken gene düşük yaptım eşimle bir ağlayisimiz vardi bu düştükten sonra hatırlamak bile istemiyorum tam 1 yıl sonra 12 martta tekrar hamile olduğumu öğrendim eşimle cok sevindik ama korkuyla bir 9 ay geçirdik şükür şimdi 2. kızım kucağımda

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Evlendikten 3-4 gün sonra spiral taktırdım 1 buçuk sene sonra doktora çıkarttırmaya gittiğimde doktor bütün rahim ve yumurtalığımın iltahap dolduğunu söyledi tedavin bitmeden hamile kalamazsın demişti 2 ay sonra reglim 5 gün gecikti hamileyim sandım eşime söyledim eşimde çok sevindi sabah söyledim gece regli oldum çok üzüldüm çok ağladım sonraki ay reglim 10 gün gecikti eşime söylemedim yine üzmek istemedim sonra evde test yaptım pozitif çıktı eşime söyledim doktora gittim gördüm bebeğimizi ☺️ inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Bende 1 bucuk senedir istyorum olmuyordu ama allah verirse olur diyordum demekki bi bildigi var diye bir gun adetim 5 gun gecti evde sabah test yaptim birdahada gozume uyku girmedi sanki ilk defa anne olacakmisim gibi agladim esimi aradim oda is yerinde bagirmis baba oluyorum diye cok mutluyuz sabirsizlikla bebegimizi bekliyoruz allah isteyen herkeze nasip etsin ınslh 😍🤗

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben hemsireyim hastanede rutin kan vermiştim Betahcg 13.5 la öğrendim. Daha doğrusu eşim benden önce öğrenmiş aynı yerde calisiyoruz. ben doktorla visit geziyordum 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar