Ilk hamilelik. Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Ilk hamilelik. Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,332 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ilk hamilelik. Dogum
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linanka

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler ve anne adaylari, vakit yaklastikca dogum heyecani sariyor. Nasil olur, nasil gecer... Rahat olmaya calisiyorum, fazla panikte sayilmam, ama hic dusunmeden de yapamiyor insan. Sezeryan veya normal belli degil daha, ama sezeryani o kdr kotu anlatti ki bir arkadasim, korktum resmen. Bulundugum yerde en az 3 gun ila 5 gun arasi hastanede yatis oluyor, dua edelim birbirimiz icin hayirlisiyla gecsin hersey :)

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler ve anne adaylari, vakit yaklastikca dogum heyecani sariyor. Nasil olur, nasil gecer... Rahat olmaya calisiyorum, fazla panikte sayilmam, ama hic dusunmeden de yapamiyor insan. Sezeryan veya normal belli degil daha, ama sezeryani o kdr kotu anlatti ki bir arkadasim, korktum resmen. Bulundugum yerde en az 3 gun ila 5 gun arasi hastanede yatis oluyor, dua edelim birbirimiz icin hayirlisiyla gecsin hersey :)
Canim sezeryan de olsa normal doğum da olsa herkesin doğumu bir degilki kendini korkutma öyle lütfen sakin olmaya çalış bebek de etkilenmesin ben 3 normal dogum yaptım ucude birbirinden farklıydı 4 uncuye gün sayyoruz şimdi bakalım bu nasıl olacak hayırlısı korkutma kendini sen en güzelini RABBIM bilir normal de olsa sezeryan de olsa minigini kucagina alınca geccek herşey iyi düşün iyi şeyler olsun canim

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim canim, umarim Rabbim yolumuzu kolay ve hayirli eylesin ❤️
Canim sezeryan de olsa normal doğum da olsa herkesin doğumu bir degilki kendini korkutma öyle lütfen sakin olmaya çalış bebek de etkilenmesin ben 3 normal dogum yaptım ucude birbirinden farklıydı 4 uncuye gün sayyoruz şimdi bakalım bu nasıl olacak hayırlısı korkutma kendini sen en güzelini RABBIM bilir normal de olsa sezeryan de olsa minigini kucagina alınca geccek herşey iyi düşün iyi şeyler olsun can

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sen bunları düşünme sezaryan da anlattıkları gibi kötü birşey değil canım 🤗

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Sen bunları düşünme sezaryan da anlattıkları gibi kötü birşey değil canım 🤗
Her iki sekildede olacak oyle degil mi :) onemli olan sag saglim kucagimiza almak 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canim benim RABBIM bir avazda kurtarsın insallah hepimizi de doguma giderken bildigin bütün dulardan oku mutlaka RABBIM insallah kolay doğumlar nasip eder
Insallah canim, aminnnn😇🥰

Rica ederim canim benim RABBIM bir avazda kurtarsın insallah hepimizi de doguma giderken bildigin bütün dulardan oku mutlaka RABBIM insallah kolay doğumlar nasip eder

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk doğumum olcak aynı şekilde korkuyorum deli gibi bazen kendimi çok yakıştırıyorum ama bazen aklıma gelince kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor 😀bende normal doğumda kesiden korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum diri diri kesilmek karnımın yarılması banada böyle anlattıkları için ödüm kopuyor inşallah bebeğim sağlıklı dünyaya gelir tek isteğim bu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Her iki sekildede olacak oyle degil mi :) onemli olan sag saglim kucagimiza almak 🥰

Tabi canım normal yada sezaryan bir şekilde gelecek bebiş sağlıklı olsunda sezaryan için yatıp kalkamaz derler ben anestezinin etkisi geçtiği gibi ayaklandım ama arkadaşım normal doğum yaptık 40 gün yattı mesela değişiyor yani bünyeyle alakalı 🤗

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk doğumum olcak aynı şekilde korkuyorum deli gibi bazen kendimi çok yakıştırıyorum ama bazen aklıma gelince kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor 😀bende normal doğumda kesiden korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum diri diri kesilmek karnımın yarılması banada böyle anlattıkları için ödüm kopuyor inşallah bebeğim sağlıklı dünyaya gelir tek isteğim bu
Galiba anlatmaya basladiklarinda dinlememeliyiz canim, duymak istemiyoruz demeliyiz, herkesin baska baska hikayesi var :)

Tabi canım normal yada sezaryan bir şekilde gelecek bebiş sağlıklı olsunda sezaryan için yatıp kalkamaz derler ben anestezinin etkisi geçtiği gibi ayaklandım ama arkadaşım normal doğum yaptık 40 gün yattı mesela değişiyor yani bünyeyle alakalı 🤗
Aynen, herkeste degisik canim, sadece hayirlisini istemek ve zamana, olacagina birakmak gerek kendini herhalde

Tüm sayfalar yüklendi.