Ilk hamilelik. Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Ilk hamilelik. Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,320 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ilk hamilelik. Dogum
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linanka

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Bilmek mi daha çok korkutuyor bilmemek mi anlamadım hiç 😂 ikisinden de korkuyoruz bilsek de bilmesek de doğursaydım bi geçti gitti dicem ama gün geçmiyor sanki 😂
Simdiye kadar gelip gecen seyleri dusunup rahatlayalim, gecince sadece bizimde anlatabilecegimiz guzel bir ani olarak kalacak insallah. 😇

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler ve anne adaylari, vakit yaklastikca dogum heyecani sariyor. Nasil olur, nasil gecer... Rahat olmaya calisiyorum, fazla panikte sayilmam, ama hic dusunmeden de yapamiyor insan. Sezeryan veya normal belli degil daha, ama sezeryani o kdr kotu anlatti ki bir arkadasim, korktum resmen. Bulundugum yerde en az 3 gun ila 5 gun arasi hastanede yatis oluyor, dua edelim birbirimiz icin hayirlisiyla gecsin hersey :)
Hakkımızda hayırlısı olsun benimde ilk cnm çok düşünme dinleme öyle herkesi öyle oturup videolar filan izleme tam tersini yap ben iyi doğum hikayelerine bakıyorum genelde Allahım hepimizi bi nefeste kurtarsın

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Simdiye kadar gelip gecen seyleri dusunup rahatlayalim, gecince sadece bizimde anlatabilecegimiz guzel bir ani olarak kalacak insallah. 😇
İnşallah allah sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin de her acı katlanılıyor bi şekilde hepsi geçiyor geçmeyen ne var ki değil mi o an geldiğinde allah katlanma gücü verir 🤗

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Hakkımızda hayırlısı olsun benimde ilk cnm çok düşünme dinleme öyle herkesi öyle oturup videolar filan izleme tam tersini yap ben iyi doğum hikayelerine bakıyorum genelde Allahım hepimizi bi nefeste kurtarsın
Insallah canim, amin ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah allah sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin de her acı katlanılıyor bi şekilde hepsi geçiyor geçmeyen ne var ki değil mi o an geldiğinde allah katlanma gücü verir 🤗
Amin canim, Allah yarsimcimiz olsun 🎀❤️

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler ve anne adaylari, vakit yaklastikca dogum heyecani sariyor. Nasil olur, nasil gecer... Rahat olmaya calisiyorum, fazla panikte sayilmam, ama hic dusunmeden de yapamiyor insan. Sezeryan veya normal belli degil daha, ama sezeryani o kdr kotu anlatti ki bir arkadasim, korktum resmen. Bulundugum yerde en az 3 gun ila 5 gun arasi hastanede yatis oluyor, dua edelim birbirimiz icin hayirlisiyla gecsin hersey :)
Canm hiç kimseyi dinleme duyma kim ne derse desin ben afedersin gerdek gecesini öyle bi anlattilarki korkudan yatağa giremiyordum ki halbu ki dedikleri kadar abartılacak ağrı yok ilk hamileliğim de kendimce kimseyi dinlemedim iyi ki de oyle yapmışımkaynanamda kinsey dinle derdi bana 38.hafta da hastaneye kontrole gittim 9 cm açılmam vardı 1 saat sonra da normal doğum yaptım şimdi oğlum olcak 35+4 deyiz bu da öyle olur inşallah
Kimseyi dinleme herkes konuşur Rabbim kolay doğumlar nasip etsin herkese

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler ve anne adaylari, vakit yaklastikca dogum heyecani sariyor. Nasil olur,

İyi halt etmiş o tanıdığın şu doğum uapacak insanlara kötğ doğum anısı anlatmak ne kadar kmtü birşey ya.
Cabım her soğum kişiye ve bebeğe özelsir ilk doğum ile 2. Doğum arasında bile fark oluyor hiç düşünme olacağına bvaracak zaten naaıl olacağına da karnındaki bebeto karar verecek 🥰 her ikisininide tecrübe ettim serzeryan kesim de var normal doğumda yaptım ikisi birbirinden çok farklı şeyler sezeryanda öyle 3 5 gün yatıyorsun artık hastanede bir komplikasyonun yoksa ertesi gün taburcu ediliyorsun ki normal doğumun geceye denk gelirse de yatışın var her türlü. Arkadaşının acı eşiği düşüktür muhtemelen

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Senin ilk doğumun kimsenin hikayesini dinleme yoksa çok etkilenirsin insan bilmediği bir şeyden korkar mi sakin dinleme merakta etme hatta gebe okulu falan farsa yakınında oraya git daha cesur ve bilincli olursun çok faydası oluyor

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Аgridan acidan degil tam olarak, dogum sonrasi durum endiselendirici. Hijyen konusu, uyanmak, kontroller, afedersiniz yogun kanama vs. Bunlar olan seylerde, biraz rezil bir durum olarak degerlendirdi 🥴

Senin ilk doğumun kimsenin hikayesini dinleme yoksa çok etkilenirsin insan bilmediği bir şeyden korkar mi sakin dinleme merakta etme hatta gebe okulu falan farsa yakınında oraya git daha cesur ve bilincli olursun çok faydası oluyor
Tsk ederim, oyle yapmaya calisiyorum, dedigin gibi bir kirik bile herkeste acisini baska gosteriyor.. Dua edip rahat olmaktan baska yapilacak sey yok sanirim :)

Tsk ederim, oyle yapmaya calisiyorum, dedigin gibi bir kirik bile herkeste acisini baska gosteriyor.. Dua edip rahat olmaktan baska yapilacak sey yok sanirim :)
Canm hiç kimseyi dinleme duyma kim ne derse desin ben afedersin gerdek gecesini öyle bi anlattilarki korkudan yatağa giremiyordum ki halbu ki dedikleri kadar abartılacak ağrı yok ilk hamileliğim de kendimce kimseyi dinlemedim iyi ki de oyle yapmışımkaynanamda kinsey dinle derdi bana 38.hafta da hastaneye kontrole gittim 9 cm açılmam vardı 1 saat sonra da normal doğum yaptım şimdi oğlum olcak 35+4 deyiz bu da öyle olur inşallah
Insallah bir solukta kurtulusun yine canim 🌷😇

Insallah bir solukta kurtulusun yine canim 🌷😇

Tüm sayfalar yüklendi.