İlk istifra/kusma 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan İlk istifra\/kusma 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk istifra\/kusma 😂
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok tsk ederim canim 🤗🤗 yok canim nerde agir yemek bir yana normal yemek bile yiyemiyorum😂😂 biraksalar ayranli soguk corbalarla yasarim😂😂 multivitamin kullaniyorum. Yogurt süt aklima geldikce. 😂😂 ama ins bebk icin zorluyorum 🐣🐥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani gebelikte bulanti kusmak normal ama ben yinede saglikci tanidigima sordum o da senin dediğin in aynisini dedi🤭

Yani gebelikte bulanti kusmak normal ama ben yinede saglikci tanidigima sordum o da senin dediğin in aynisini dedi🤭

Hepimizin hepimizin canimmm😍🐥🐣
Miden neyi alıyorsa onu ye canım ama yemeye çalış rica ederim 🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ayy canım Allah razi olsun guzel dileklerin ve onerilerin icin. Yaaa sen ne guzel kavusmussun minnosuna ins bundan sonrasida hep cok iyi gider sizin için 😍😍

Ayy çok tsk ederim. Senden cvp gelmesi ayrica güzel deneyimlerin yorumlarini hep okuyorum 🤭😂🤭😂 ben kiloluyum ama cidden birsey yiyemiyorum ins ilk üç ay icindeyim diye bu açlık bebegin gelisimine olumsuz etki etmez. İns 3 aydan sonra yemeye baslarimda bebise faydasi olur🤩🤩
Cümlemizden inşallah canım 🙏 amin amin inşallah darısı başına 😍

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Benim ilk gebeligim ve 9.baftanin icindeyiz. Neredeyse aç geziyor rüyamda yemek yiyorum açlıktan 😂
Hani filmlerde görürüz kustuklari zaman gebe olduğu nu anlarlar felan bende geçen düşündüm hep bulantim var ama hic kusmadim iyi ya felan diye🤭🤭 bugun hic birsey yiyememistim sadece su içtim aç aç geziyordum bir anda bulantiyla wc ye koştum afedersiniz ama baya sarı su kustum sadece. Bogazim tahris olmus. Hala bulantim var. Ama ne yalan soyleyim gebeligin her hali çok anlamli çok guzel. 9 haftalik olunca bebisimi sadece bu olusan bulantilarla hissedebiliyorum ve onu çok seviyorum😍😍😍😍
Sağlıkla alırsın kucağına inşallah canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar