Iltihap Nasıl Geçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Iltihap Nasıl Geçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iltihap Nasıl Geçer
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhablar hanımlar benim hamile kaldıktan sonra rahimde iltihap olduğunu söylemişti doktor onlarda bebek küçük olduğundan ilaç vermemişlerdi sonrasında 7 haftalık iken düşük yaptim ve ne ağrı yanma nede sancim oldu (alttan) şuan soğan suyu ve maydanoz kaynatıp içiyorum daha önce maydanozun rahim duvarını incelttigini duyduğum için biraz korka korka iciyorum varmı bilgisi olan bu konuda iyi midir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

maydanozu kaynatıp içmenin rahim duvarını incelttigini duymuştum o yüzden sadece 15 gün önerenler varmis

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Ben de düştükten sonra yoğun iltihapla karşılaştım çok rahatsız etti beni soğan suyunuda denedim ama faydası olmadı doktor antibiyotik iğne ve ovul verdi birde oral antibiyotik ile anca geçti. Geçmiş olsun doktora görün bence

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben de düştükten sonra yoğun iltihapla karşılaştım çok rahatsız etti beni soğan suyunuda denedim ama faydası olmadı doktor antibiyotik iğne ve ovul verdi birde oral antibiyotik ile anca geçti. Geçmiş olsun doktora görün bence
şu an iyiyim ama düşük yaptıktan sonra daha iyi oldum yani sadece arada yanmam oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar