İri bebek doğuran var mı

• Konbuyu başlatan Tugce44
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugce44 tarafından oluşturulan İri bebek doğuran var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,498 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İri bebek doğuran var mı
Konbuyu başlatan Tugce44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Super Anne

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Neden doktorun hemen sezeryan diyor ki ben 4.430 kilo normal doğum yaptım bi sıkıntı olmadı şükür

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar... ben 39+4 deyim henuz sancı görünmüyor ve bebeğimin kilosu 3900. Doktor böyle giderse sezeryan olması gerektiğini söyledi. 4 ve ustu normal doğum yapan var mı acaba aranızda iki turlu de korkuyorum.
4 geçerse normal doğum yapmazlar bencede yapma zor geçer doğumun

Merhaba benim ilk gebeligimde 4800 doğum yaptım normal banada sezeryan dediler doktor değiştirdim ve sağlıklı doğum yaptım çok şükür sende korkma rabbim yolunu veriyor sağlıklı kucağına nasip etsin inşallah 🤲
Maşallah. Peki zor olmadı mı çok dikiş atılması mi bende normal doğum istiyorum gerçi benim doğuma daha çok var ama yinede korkuyorum. Nasıl geçti doğum ve sonrası

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar... ben 39+4 deyim henuz sancı görünmüyor ve bebeğimin kilosu 3900. Doktor böyle giderse sezeryan olması gerektiğini söyledi. 4 ve ustu normal doğum yapan var mı acaba aranızda iki turlu de korkuyorum.
Başka doktora git canım bide ikinci görüş al. Ben 4 kilo yaptım doğumu oğlumun karnı çok geniş olduğu için epizyotomi oldu illaki ama normal doğurdum yani benim yengem 5200 doğurdu normal. Doğum komplikasyonundan çekindiği için öyle diyordur

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Masallah cok sanslisin dogum seklini kafana takma benim bebegim 3 hafta geriden geliyo kilo.almiyo o kadar kotu durumki keske benim bebegimde kilolu olsaydida sezeryan olsaydim ama malsf degl almiyo alamiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar