İri bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan İri bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,589 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İri bebek
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum , hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah ..
Bu çocuklar bizim gözümüzü korkutmaya yeminli sanırım 😂😂
Amin canm amin rabbim hepimizin bebislerini sağlıkla kucaklarımiza almamızı nasip etsin su günleri gülerek hatırlayalım🤲😂 maceralı doğum olacak anlatırım burdan

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Onlar emin canım prosedür gereği bekleyip süründürüyorlar işte zaten gelişmiş az daha gelişimi tamamlanır diyorlar gülerek kızım bı sağlıkla dogsun ikinci çocuğa tövbe ettim😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıllı ve tosun olacak kızım 😂😂
Maşallah maşallah şimdiden Rabbim sizi kem gözden korusun canım sorunsuz alırsın inşallah minnagi kucağına ☺️🧿🤗🌹

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Darısı bana diyorum bende öyle diyorum genelde annem en son seni kırtarlarsa seni görürüm diyor ama banane hareket ediyor yiyesim geliyor biraz iri olsunda rahat rahat opim 😅 pazartesi kontrolüm var kilosu ne kadar çok merak ediyorum hedef 4 4 buçuk olunca 😅😅
Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲 bende öyle istiyordum hep araştırıp ona göre beslendim😂😂

Maşallah maşallah şimdiden Rabbim sizi kem gözden korusun canım sorunsuz alırsın inşallah minnagi kucağına ☺️🧿🤗🌹
Amin canm Allah razı olsun inşallah 🥰🤲

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tam 37+0 olduk doğum önerisi için ege üniversitesi hastanesine gittim şoka girdim kızım 4kilo olmuş iri bebek normal dogum olmaz sezeryan dediler kan hastalığım var onlarda normal doğum öneriyor iki hafta daha beklicez ne olacak bilmiyorm bebeği 4 yada 5kilo olup normal doğum yapan anneler var mı🤷
4 kg bebeğim normal doğum yaptım

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım paylaşırım elbette 1 buçuk aydır gidemedim zaten çok sabırsızim Allah'tan bebişim hareketli yoksa dayanamazdim genede şükür bu günlerimize🤗
Attıkları bı tekme yaptıkları bı hareket herşeye bedel🥰😊

4 kg bebeğim normal doğum yaptım
Darısı başıma canım gözüm çok korktu böyle okudukça içim rahatliyor

Tüm sayfalar yüklendi.