İri bebek

• Konbuyu başlatan Aselll123
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselll123 tarafından oluşturulan İri bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 857 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İri bebek
Konbuyu başlatan Aselll123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedeeff
A

Aselll123

Guest
Merhaba arkadaşlar 37+6 dayım bebegim 3800grm doguma daha 2 hafta var ilk normal dogumdu 3250 kiloda bebek cok hızlı kilo alıyor doguma kadar 4 bucuk olur diye tahmin ediyorum normal dogum olabilir mi yapabilirmiyim bilmiyorum cok tereddütlerim var siizn dogum bebek kilolarınız ve dogum sekliniz nasıldı

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 37+6 dayım bebegim 3800grm doguma daha 2 hafta var ilk normal dogumdu 3250 kiloda bebek cok hızlı kilo alıyor doguma kadar 4 bucuk olur diye tahmin ediyorum normal dogum olabilir mi yapabilirmiyim bilmiyorum cok tereddütlerim var siizn dogum bebek kilolarınız ve dogum sekliniz nasıldı
Maşh önde gidiyor baya doktor degerlendirir mutlaka riske atmaz ikinizide cevreden çok duyuyoruz 4 üstü normal dogum yapan herkezin açılması catısı vs bir olmuyor en iyisini doktorun bilir yönlendirir zaten 🙏

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah ben 3 buçuk sene önce sezeryan doğum yaptım 4 kilo 10 grm doğdu kızım ben 33 kilo almıştım bide doktor çatın dar normal doğum olmaz dedi seni korkutmuş gibi olmuyum canım kişiden kişiye değişir inşallah normal olur sağlıkla kucağına alırsın bebişini 🤗

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
36 haftadayim ve bebek 2.600 zayıf yani herşeyden yiyorum ne ben ne de bebek kilo alamıyoruz galiba inşallah zayıf doğmaz 😔🥺

Tüm sayfalar yüklendi.