Sorum var İshal

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ordulu 52 tarafından oluşturulan İshal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 295 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İshal
Konbuyu başlatan Ordulu 52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın arkadaşlar 3 yaşındaki kızım üç gündür aşırı ishal ve kusmasi var acile götürdüm serum taktılar rota virüs dedi ve seruma rağmen ishali geçmedi ilaç verdi iki tane bunuda devlet karsilamiyor bezi bir tane kaldı yeminle kafayı yemek üzereyim şuan alamamak nasil zoruma gidiyor Allah kimseyi zora düşürmesin 😢

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Günaydın arkadaşlar 3 yaşındaki kızım üç gündür aşırı ishal ve kusmasi var acile götürdüm serum taktılar rota virüs dedi ve seruma rağmen ishali geçmedi ilaç verdi iki tane bunuda devlet karsilamiyor bezi bir tane kaldı yeminle kafayı yemek üzereyim şuan alamamak nasil zoruma gidiyor Allah kimseyi zora düşürmesin 😢
Geçmiş olsun canım rabbim şifasını versin inşallah 🙏 bulunduğun yerdeki belediye ye başvuruda bulun yardımcı olurlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim dayımın 2 çocuğunda 2 hafta önce geçirdi bu virüsü doktoru şekerli şeyler yedirme meyve de dahil, sıvı çorba çok tüketsin ve patates haşlaması Yedir birde tuzlu çubuk kraker yedir demiş 1 haftada atlattılar kuzum ishal vs hemen geçti bir de ilacı alabilme durumun varsa al kuzum

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Benim dayımın 2 çocuğunda 2 hafta önce geçirdi bu virüsü doktoru şekerli şeyler yedirme meyve de dahil, sıvı çorba çok tüketsin ve patates haşlaması Yedir birde tuzlu çubuk kraker yedir demiş 1 haftada atlattılar kuzum ishal vs hemen geçti bir de ilacı alabilme durumun varsa al k

Benim dayımın 2 çocuğunda 2 hafta önce geçirdi bu virüsü doktoru şekerli şeyler yedirme meyve de dahil, sıvı çorba çok tüketsin ve patates haşlaması Yedir birde tuzlu çubuk kraker yedir demiş 1 haftada atlattılar kuzum ishal vs hemen geçti bir de ilacı alabilme durumun varsa al kuzum
Ah canim durumum yok şuan geçen hafta kirayi zar zor ödedik ne ilaçini nede bezini alabildim entirogermina ile toz bir ilaç verdi devlette karsilamiyormus eczane borcda yazmiyor insanlik nereye gitti böyle hemen kullansin diyor ama halden anlamiyorlar allah yardım etsin hepimize sinirlerim bozuldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah canim durumum yok şuan geçen hafta kirayi zar zor ödedik ne ilaçini nede bezini alabildim entirogermina ile toz bir ilaç verdi devlette karsilamiyormus eczane borcda yazmiyor insanlik nereye gitti böyle hemen kullansin diyor ama halden anlamiyorlar allah yardım etsin hepimize sinirlerim bozuldu
Amin balım amin inşallah hemen geçirir sen zorla yemek yedir o zaman balım , patates seviyorsa haşla haşla yedir , mama veya süt içiyorsa hastalık geçenee kadar onlardan uzak tut . Rabb'im Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim ya kıyamam çok geçmiş olsun kuzum rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah Rabbim yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.