Sorum var İsilik le nasıl mücadele ediyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan İsilik le nasıl mücadele ediyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 260 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsilik le nasıl mücadele ediyorsunuz
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Terli kıyafetleri hemen çıkar kuzum bulunduğunuz ortma soğuk olsun pamuklu giysiler giydirme soğuk kompres uggula geçer inşallah
Teşekkürler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Terli kıyafetleri hemen çıkar kuzum bulunduğunuz ortma soğuk olsun pamuklu giysiler giydirme soğuk kompres uggula geçer inşallah
Hep değiştiriyorum zaten

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
10 aylık bebeğim çok aşırı isilik var her yanı kıpkırmızı nasıl geçer biliyor musunuz teşekkürler
Tatlım çok sıkı giydirme hava hep sıcak zaten bir askılı atletle dolaşsın günlük hiç olmadı iki güne bir bir duş aldir ben sabah akşam duş aldırıyor devamlı elini yüzünü boynunu felan yıkıyorum terlemesin diye

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
10 aylık bebeğim çok aşırı isilik var her yanı kıpkırmızı nasıl geçer biliyor musunuz teşekkürler
Bn kıyafet gydemiyrm evde zıbınla gzyo hp ztn çok scak bol bol yıka banyo olmasa ble arada vücuduna su vuryrm çok terliyor kıyafeti üstünde bekltmiyrm pişik ypmasn dye bezde aynı şkl çok aşırı sıkmamaya çlşyrm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizde de vardı canım evde hep zıbınla duruyor ve geçen doktoruma sordum oda 2 günde 1 şampuanazı duş önerdi ben öyle yapıyoruö kaç gündğe kayranın boynunda ve sırtında olan isilikleri gitti sanada önerirrim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar