İsilik

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan İsilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 566 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsilik
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 41, günlük bebeğimde isilik var hergun banyo ediyorum kustugu için koku olusuyo bide havale sıcak kat kat giydirmiyorum sadece zıbin giydiriyorum ama geçmiyor bir türlü
Kuzum ılık duş iyi gelir terlemesine izin verme terli kıyafetleri hemen değiştir sıcakta bulundurma

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 41, günlük bebeğimde isilik var hergun banyo ediyorum kustugu için koku olusuyo bide havale sıcak kat kat giydirmiyorum sadece zıbin giydiriyorum ama geçmiyor bir türlü
Yaa kıyamam minige sıcaklarda biz zor duruyoruz minikler nasıl dayansın ilık duş iyi gelir canım kiyafetini tez tez deyiş vucudunu sulu bezle sil

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde 32 günlük aynı sorun bende de var hergun duş aldırıyorum terlediginde ılık suyla vücudunu siliyorum sana tavsiyem müslin kumaş türü kıyafetler giydir onlar diğer kıyafet türleri gibi terletmiyor terlediginde de sık sık değiştir

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Benimde başına geldi kuş günü isilik oldu hemde medipolde çocuk dr u isilik icin sarı olan hametan verdi banyo sonrası kurula hemen ince tabaka halinde sür dedi her gün dus alıyorsa 1 gün şampuanla 1 gün şampuanlama dedi her duşta iyi değilmiş dr hamedan vereceğini bilseydim o muayene parasını vermezdim 😁 hepsine krem alırdım

Tüm sayfalar yüklendi.