Sorum var İsilikmi süt alerjisimi

• Konbuyu başlatan Kumsalncks
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumsalncks tarafından oluşturulan İsilikmi süt alerjisimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsilikmi süt alerjisimi
Konbuyu başlatan Kumsalncks
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba bebeğim 22 günlük ve yüzünde küçük küçük sivilce gibi şeyler çıkmaya başladı bunlar isilikmi yoksa süt alerjisimi nasıl anlarım bilen yardım edebilirmi
Geçmiş olsun canım yıkandığında azalma varsa isiliktir ama farklı bölgelerinde çıkmaya devam ediyorsa eğer alerji bir durumu olabilir

Kumsalncks

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim cok opulmuyor kızım ama pazartesi doktora götürecem dün sağlık ocağındaki ebe sıcaktan ılık duş aldırın dedi ama bugün çok az birşey boyun kısmında da çıktı

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba bebeğim 22 günlük ve yüzünde küçük küçük sivilce gibi şeyler çıkmaya başladı bunlar isilikmi yoksa süt alerjisimi nasıl anlarım bilen yardım edebilirmi
Sutden oldugnu sanmiyorum.benim kizimddada cikmişdi cok cikmisdi ben emzirmiyorum ilsikden oluşmuşdu dr papatya cayi ile yikamami soyledi birde ilac yazmišdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar