Sorum var İsim erkek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan İsim erkek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 499 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim erkek
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Güzel yorumlariniz için çok teşekkür ediyorum canlarım benim yiğit katarim bende 😃😃😘😘🧿🧿🌿🌿🌿🌿🌿❗❗💥💥
Rica ederiz kuzum ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yiğit ismi güzel canım ama kuranda geçmiyor kahraman mert güçlü yürekli demek ismiyle büyür inşallah
Canım Kuran'da geçen her ismi de koymak iyi değil zaten aslında 🥰

Aralarında yaş farkı ne kadar canım benim kızım 7 yaşında oğlum Mayıs'ta 1 yaşında olacak ☺️🤲ama evde çocuk ablasindan askeri eğitim aldığı için zor şartlara dayanıklı yetişiyor kalem batırmak,isirilmak,bagirilmak,vurulmak, hakaretler derken daha vs... Bir sürü şeye maruz kaldı masum oğlum 😂ama bugünlerde geçecek 🤲
14 ay var aralarında kuzum kızım 18 aylik oğlum 6 ay 18 günlük
Valla kuzum benim kızım küçük ama küçük olduğuna bakma oda aynı senin kız gibi kardeşine terör estiriyoe evde inanki oda ısırıyor vuruyor bağırıyor ve tabi artık kicjanclik da başladı 🙈🙈 yani anliyacagin aynı şeyleri yaşıyoruz 🤣

Aralarında yaş farkı ne kadar canım benim kızım 7 yaşında oğlum Mayıs'ta 1 yaşında olacak ☺️🤲ama evde çocuk ablasindan askeri eğitim aldığı için zor şartlara dayanıklı yetişiyor kalem batırmak,isirilmak,bagirilmak,vurulmak, hakaretler derken daha vs... Bir sürü şeye maruz kaldı masum oğlum 😂ama bugünlerde geçecek 🤲
Rabbim sana bağışlasın inşallah evlatlarıni canım benim

Son düzenleme:

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğluma yiğit ismini katmayı düşündüm sizce nasıl ya kötü anlamı var mı yigitin bilgisi olan var mı ben bsiey bulamadim da
Benim oğlumun ikinci adı mert bu da erkek olsaydı yiğit ege koyacaktık. Abisi gibi mert olsun diye yiğit, son adet tarihimde ege denizinde olduğum için ege :ROFLMAO::ROFLMAO: aman kızımız geliyor inşlah Adel demeye başladık aylarca

Tüm sayfalar yüklendi.