İsim kararsızlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde K.Gizem tarafından oluşturulan İsim kararsızlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,675 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim kararsızlığı
Konbuyu başlatan K.Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selvi

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün öğrendim kızım olacakmış Allahın izniyle 🥰 Ama isim konusunda çok kararsızım sizce kayra mı yoksa afra mı? Hepimiz sağa salim kucağımıza alalım inşallah yavrularımızı.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün öğrendim kızım olacakmış Allahın izniyle 🥰 Ama isim konusunda çok kararsızım sizce kayra mı yoksa afra mı? Hepimiz sağa salim kucağımıza alalım inşallah yavrularımızı.
İkisinide kızım olsa isterdim ikisininde hem anlamları çok güzel hemde isim olarak duruşu staj yaptığım yerde bi abimizin kızı vardı afranur du adı ve ondan çok etkilenmiştim ismine öyle tatlı bi kızdı ki maşallah demeden geçilmiyordu görenlerden ama şimdi diyorum afra tafra yapma diye dalga geçilebilecek bi isim olabilir diye yine de çok güzel ☺️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Kayla ismini çok beğeniyorum iki isim arasında gidip gelmiştim bende Turna ya karar verdim 🥰 Kayra da Kayla da gerçekten çok güzel isimler 🥰

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
İkisinide kızım olsa isterdim ikisininde hem anlamları çok güzel hemde isim olarak duruşu staj yaptığım yerde bi abimizin kızı vardı afranur du adı ve ondan çok etkilenmiştim ismine öyle tatlı bi kızdı ki maşallah demeden geçilmiyordu görenlerden ama şimdi diyorum afra tafra yapma diye dalga geçilebilecek bi isim olabilir diye yine de çok

İkisinide kızım olsa isterdim ikisininde hem anlamları çok güzel hemde isim olarak duruşu staj yaptığım yerde bi abimizin kızı vardı afranur du adı ve ondan çok etkilenmiştim ismine öyle tatlı bi kızdı ki maşallah demeden geçilmiyordu görenlerden ama şimdi diyorum afra tafra yapma diye dalga geçilebilecek bi isim olabilir diye yine de çok güzel ☺️
Hahah haklısın bak hiç aklıma gelmedi 😄 Ama ikiside çok güzel geliyor kulağa insan çok kararsız kalıyor ama bu söylediğinden sonra biraz kayraya yönelicem gibi 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Kayla ismini çok beğeniyorum iki isim arasında gidip gelmiştim bende Turna ya karar verdim 🥰 Kayra da Kayla da gerçekten çok güzel isimler 🥰
Amin cümlemizin canım turna da çok güzelmiş bahtı da güzel olur inşallah 🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hahah haklısın bak hiç aklıma gelmedi 😄 Ama ikiside çok güzel geliyor kulağa insan çok kararsız kalıyor ama bu söylediğinden sonra biraz kayraya yönelicem gibi 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cümlemizin canım turna da çok güzelmiş bahtı da güzel olur inşallah 🥰
Aynen canım o yüzden bende koymam diyordum afra ismini bide isim seçerkende çok düşünerek seçmek lazımmış ya o yüzden sonra başınıza kakmasın 😂

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Kayra ismini biraz daha erkek bebeklere yakıştırıyorum Afra çok güzel bence yanına bir isim daha olabilir mesela kızım olsa Lina ismini koyardım çok güzel bir isim

M

M. N

Guest
Benimde kızım olucak hayırlısıyla inşallah cnm. Ben Kayra ismini çok beyeniyorum koymak istiyorum ama eşimi ikna edemiyorum erkek ismine yakıştırıyormuş. Eşim İlayda istiyor hala bi isim seçemedik çok zor 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar