İsim kararsızlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde K.Gizem tarafından oluşturulan İsim kararsızlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,676 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim kararsızlığı
Konbuyu başlatan K.Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selvi

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Hahah haklısın bak hiç aklıma gelmedi 😄 Ama ikiside çok güzel geliyor kulağa insan çok kararsız kalıyor ama bu söylediğinden sonra biraz kayraya yönelicem gibi 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cümlemizin canım turna da çok güzelmiş bahtı da güzel olur inşallah 🥰
Ayyy 🙏 çok teşekkür ederiz amin hepimizin inşallah 🙏😍

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım olucak hayırlısıyla inşallah cnm. Ben Kayra ismini çok beyeniyorum koymak istiyorum ama eşimi ikna edemiyorum erkek ismine yakıştırıyormuş. Eşim İlayda istiyor hala bi isim seçemedik çok zor 🤗
Benim de eşim kayraya burun kıvırıyor erkeğe yakışıyormuş 😄 onu da kırmak istemiyorum ilk çocuğumuz şaştım kaldım valla 😄

Sag salim bi sekilde kucagina alirsin inşaAllah🤲🤲 afra daha hoş ama genede sen bilirsin tatlım 🥰🥰
Güzel dileklerinize teşekkür ederim çok samimi 😊❤ cümlemiz bir an önce kucaklariz inşallah. İsme gelince afrayı seçtik büyük ihtimalle çok teşekkür ederim 🥰

Sag salim bi sekilde kucagina alirsin inşaAllah🤲🤲 afra daha hoş ama genede sen bilirsin tatlım 🥰🥰
Güzel dileklerinize teşekkür ederim çok samimi 😊❤ cümlemiz bir an önce kucaklariz inşallah. İsme gelince afrayı seçtik büyük ihtimalle çok teşekkür ederim 🥰

N

Nilay

Guest
Kızlar bugün öğrendim kızım olacakmış Allahın izniyle 🥰 Ama isim konusunda çok kararsızım sizce kayra mı yoksa afra mı? Hepimiz sağa salim kucağımıza alalım inşallah yavrularımızı.
Merhaba Ben Azerbaycan Bakudan yaziyorum. Bencede Kayra guzel. Bahti guzel olsun inwallah 🤲🤲🤲♥️🌹

Selvi

Kayıtlı Üye
rank
Afra daha güzel gibi geldi bana. Kayra da güzel ama bana da erkek için daha uygun olur gibi geldi

Tüm sayfalar yüklendi.