İsim konusunda eşimle tartıştık ne yapabilirim ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan İsim konusunda eşimle tartıştık ne yapabilirim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,726 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İsim konusunda eşimle tartıştık ne yapabilirim ?
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güneşşş

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bizde isim konusunda anlaşamıyoruz 2 kizim 1 oglum var kızım biri kaynanamin adı diğer kızım görümcemin adı oğlumun adı da rüya gördüm peygamber efendimiz adını koydum şimdi karnımda ki bebek erkek dedi babam da 5 yıldır yatalak bu yıl durumu iyi değil rabbim şifa versin inşallah bende bu oglumun adını babamın adını koymak istiyorum ama kabul etmiyor birbirimize giriyoruz gücüm yetse adamı dayak manyağı edicem o denli ki sinir oluyorum
Ah aaah o kadar iyi anlıyorum ki seni. Ben varlığımı sorguladm ya ne diyosun beni duyuyo mu beni görüyor mu fln 🤣 düşüncelerimin bi önemi yok sanki.....
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

VBizde çok ters düştük eşimle ikimiz de bayaa inat ettik sonra ben ona bırakmış gibi yapıp az duygu sömürüsü yapıp kendi istediğime karar verirdim sende öyle yap bence
İşlemez benimkine onun akıl hocaları var

Allah anali babali buyutsun oncelikle tabikide sizin hakkiniz isim bulma
Ama bazi fikirleri tartismak yerine degerlendirme yaparak tartismanin onune gecebilirsin
Yapamıyorum bazı şeylere tahammül edemiyorum artık

çocuğu doğuran benim mide bulantıları sancıları ağrıları herşeyi çeken benim bebeğimin isminide ben koyacam ya benimle beraber ortak bebeğimizin ismine karar verelim yada Baskasini karıştıracak San ben tek koyarim bebeğimin ismini de sen kararlı olursan bişey siyecgini zannetmiyoru m gülüm
Üstelik çok bekledim ben tüp bebek tedavisiyle oldu. Ağrıyı sancıyı geçtim psikolojik olarak olarak yıprandım artk gücüm kalmadı böyle saçma şeylere üzülmekte istemiyorum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
İsim konusunda eşimle tartıştık. Henüz cinsiyeti belli değil bir kız birde erkek ismine karar vercez. Ama eşim benim bulduğum isimleri beğenmiyor bi akrabalrı var 2. yada 3.Derece kuzen. dıdısnın dıdısı yani neyse bu isim konularnda başarlymş. Çünkü Fransada yaşıyor kültürlü biri ona göre. Aradı özellikle ona sordu akşam akşam beni sinirlendirdi. Diyorum ki biz karar verelim ne varmş bunda.... Haksz mıyım kızlar ne yapabilirm bilmiyorum bu konuda sadece çok üzülüyorum 😞
Canım elaleme neden soruyor anlamadım isim konusunda ne biliyormuşta başarılıymış.

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
İsim konusunda eşimle tartıştık. Henüz cinsiyeti belli değil bir kız birde erkek ismine karar vercez. Ama eşim benim bulduğum isimleri beğenmiyor bi akrabalrı var 2. yada 3.Derece kuzen. dıdısnın dıdısı yani neyse bu isim konularnda başarlymş. Çünkü Fransada yaşıyor kültürlü biri ona göre. Aradı özellikle ona sordu akşam akşam beni sinirlendirdi. Diyorum ki biz karar verelim ne varmş bunda.... Haksz mıyım kızlar ne yapabilirm bilmiyorum bu konuda sadece çok üzülüyorum 😞
Benmde görümcem kız olursa kaynananın ismini koy dedi bi ara o kadar üst üste gelmişti ki kadına patladım . zaten oglumun bi ismi kayınbabanın ismi.. Bende sen iki kız dogrdun ablam bı kız erkek kardeşin bi kız sahıbı hıc bırınız annenizin ismini kıymadınız onu da mı ben koyayım daha neler ben kayım ismi koymak icin mi doguruyorum ya dedim 🙈 allah allah ... Eşimi de tembihledim ilk cocukta bı o bi ben isim koyduk ikinci de sadece ben koycm dedim 😅

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Burda okuduğum bazı şeylere şok oluyorum...buda bir başkası... Cehalet bu aslında hemde ultra.. sizin adınıza üzüldüm hanımefendi...

Mizgin

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hiç üzülme o isim atışması her evde doğuma kadar var

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm eşinle bu durumu konuş siz kendiniz ortak bı kararla isim verin bebeğinize .. başkalarına danismasi normal ama eşinin yaptığı davranış çok abarti

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Hiç üzülme o isim atışması her evde doğuma kadar var
Niye oluyor ama ya akıl var mantık var anne babanın hakkıdr isim diğerlerine ne oluyor

Canım elaleme neden soruyor anlamadım isim konusunda ne biliyormuşta başarılıymış.
Çok araştırıyormuş çok bilgiliymiş. Olabilir ama banane benim çocuğum isterse isim uzmanı olsun babane bunu anlatamıyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Neymiş kaynak sormuş öztürkçe isim koymak istiyor tamam dedim. İsim araştirabileceğimiz kitap vs var mı diye sordu ama tabi kız anlatmaya basladı engin bilgilerini. Millet kütaphanesine gitcektik ankarada yaşıyoruz. İşte bu kuzeni orda eski isimler vardr dediği için gitmekten vazgeçti yaa... boyle bisey olabilir mi? Bu kuzeninde iki çocuğuna umay ve alaz ismini koydu wooow ne güzel isim koyuyor diyo. Ben annesi olcam ya bana bu kadar değer vermiyor. Çünkü yurtdışı görmedim elit değilim ..........

Kafa değişmedikçe zor ben böyle üzülmemle kalırım

Kafa değişmedikçe zor ben böyle üzülmemle kalırım

Dedim tartıştık işte... hep erkekler haklı bu nasıl düzen nasıl toplum anlamdım oğlum olursa önce insan olmayı öğreticem
Allah akıl fikir versin şahsen ben öyle yeni nesil alengirli isimlerden hoşlanmam insana ne yakın geliyorsa içine siniyorsa o güzeldir tavsiye sorarsın okadar abartmamak gerek

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde rızamı almadan babasinin ismini koydu.en son ben sey dedim benim bu isme rizam yok eger bu ismi koyarsan hakkim helal degildir.omur boyuda coccugun ismini agzima almam dedim 3 yaşında daha isim anmadim hergün vicdan azabi cekiyo.ben kimlik ciktiktan sonra demis bulundum sen simdiden söyle yada 2 isim koyalim 1i senin 1i benim de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar