İsim mevzusu🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan İsim mevzusu🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,514 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İsim mevzusu🥰
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun adı Çağan kızıma Alya ismini koymayı çok istiyordum ama o kadar soguttularki isimden yok uzaktaki kuzenimin kızının adı Alya aramış ay kuzum ya onurlandim benim kızımın adıni kiyucakmissin diyo dedim senin kizinmi vardı 🤣 oğlunu biliyordum ama kızını bilmiyordum dedim kapattı suratıma kocamda iş yerinde 3 kişi kızının adı Alya baska isim mi yok ya diyo kendisi de Fulin koyalim kimsede yok diye tutturdu kafayı yimis durumdayım isim konusunda 🤦🤣

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun adı Çağan kızıma Alya ismini koymayı çok istiyordum ama o kadar soguttularki isimden yok uzaktaki kuzenimin kızının adı Alya aramış ay kuzum ya onurlandim benim kızımın adıni kiyucakmissin diyo dedim senin kizinmi vardı 🤣 oğlunu biliyordum ama kızını bilmiyordum dedim kapattı suratıma kocamda iş yerinde 3 kişi kızının adı Alya baska isim mi yok ya diyo kendisi de Fulin koyalim kimsede yok diye tutturdu kafayı yimis durumdayım isim konusunda 🤦🤣
Fulin enteresanmş siz mi türettiniz? Şu akrabalarn uzağndan yakınından illah ettim bnde. Ama senin cevap süpermiş🤣🤣🤣 Alya popüler olmaya başladı bir filmde geçti ondan sonra sanrm. Bende kız olursa Hazal yada Aslıyı beğeniyorum erkek olursa Ediz olabilir diyorum ama eşim sevgili kuzenlerinden fikir alıp etkilenmezse tabi bklm

Tuqba

Kayıtlı Üye
rank
Annelerim hangi isimleri düşünüyorsunuz bebeğiniz için? Hem erkek hem kız ismi arıyorum. Farklı güzel akılda kalıcı bir isim olsun istiyorum fikirlerinizi söyler misiniz😊
Kızıma Zeynep ismi istiyordum Ebrar oldu
Oğluma Hamza istiyordum Ebubekir oldu
34+4 hamileyim yine Hamza istiyordum ama esim Abdullah dedi in saa Allah Abdullah olacak ♡♡♡

Tüm sayfalar yüklendi.