İsim mevzusu🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan İsim mevzusu🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,506 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İsim mevzusu🥰
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Fulin enteresanmş siz mi türettiniz? Şu akrabalarn uzağndan yakınından illah ettim bnde. Ama senin cevap süpermiş🤣🤣🤣 Alya popüler olmaya başladı bir filmde geçti ondan sonra sanrm. Bende kız olursa Hazal yada Aslıyı beğeniyorum erkek olursa Ediz olabilir diyorum ama eşim sevgili kuzenlerinden fikir alıp etkilenmezse tabi bklm
Eşimin ilk okulda öğretmeni bin kizi olmuş ismini fulin koymuş o zaman o ismi çok değişik bulmuş çok beğenmiş kızım olursa bende koyucam demiş

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel Allah nasip etmiş
Aynen öyle bende artık pes edip isim konusunda kararı ona bırakmayı düşünüyorum oğluma hamileyken aynı gece ikimizde aynı rüyayı görmüştük daha 2 aylık hamileydim ben erkek çocuk emzirirken eşim oğlanın başını Çağan oğlum diye seviyordu onun adını Çağan koyduk bundada bı rüya bekledim ama yok saçma sapan kabuslar görmekten başka bir şey göremez oldum

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Annelerim hangi isimleri düşünüyorsunuz bebeğiniz için? Hem erkek hem kız ismi arıyorum. Farklı güzel akılda kalıcı bir isim olsun istiyorum fikirlerinizi söyler misiniz😊
İlk kızımın adı nisanur ikinci kızımın adı ırmak ada üçüncü kızımın adıda nehir ela olacak inşallah ❤oğlum olsaydı eğer poyraz yada rüzgar koymak isterdim fikir olsun diye yazdım canım

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle bende artık pes edip isim konusunda kararı ona bırakmayı düşünüyorum oğluma hamileyken aynı gece ikimizde aynı rüyayı görmüştük daha 2 aylık hamileydim ben erkek çocuk emzirirken eşim oğlanın başını Çağan oğlum diye seviyordu onun adını Çağan koyduk bundada bı rüya bekledim ama yok saçma sapan kabuslar görmekten başka bir şey göremez oldum
İsmini rüyada görmek🥰 çok hoş sizi isim aramakla yormamş ismiyle gelmiş resmen😊

Tüm sayfalar yüklendi.