İsim önerisi istiyorum

• Konbuyu başlatan Vildan koyuncu
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vildan koyuncu tarafından oluşturulan İsim önerisi istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim önerisi istiyorum
Konbuyu başlatan Vildan koyuncu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senem
V

Vildan koyuncu

Guest
Oğlumuzun adı Mehmet Emirhan şimdi 25 haftalık hamileyim ve bu sefer kızımız olacak ama ne isim koyacağımızı hala bulamadık. Hem uyumlu olsun istedik hem de aman boşver uyumsuz olsun dedik bir türlü karar veremedik 🤣

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Kizim olsaydi hazal koyacaktim Oglum olacagini ogrenince aylarca isim bulamadik doguma insallah 5 hafta falan kaldi Selim de karar kildik nihayet

S

Senem

Guest
Fatma asel olabılır ben begenıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlumuzun adı Mehmet Emirhan şimdi 25 haftalık hamileyim ve bu sefer kızımız olacak ama ne isim koyacağımızı hala bulamadık. Hem uyumlu olsun istedik hem de aman boşver uyumsuz olsun dedik bir türlü karar veremedik 🤣

Buğlem

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar