Isim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ipekdilan123 tarafından oluşturulan Isim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,378 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Isim
Konbuyu başlatan Ipekdilan123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Büyüklerimiz anne babalarımız neden çocuklarımızın ismine karışır veya kaynana kayınbaba ismini ister anlam veremiyorum. Sadece benim başıma gelmediginide biliyorum ama 🙄
Ay canim onlar karismiyor karistirtmamda esim kizim olursa annnesinin ismini ayse koymak istiyordu oglani sen koy dedi bende tamam dedim bende halil koyarım dedim inatlastim (halil babasinin ismi kucukken annesini aldatmis terketmis sevmiyor) en son kabul etti aileden biri olmayacak kimseye karistirtmam madem isimleri kendileri istiyor kendi cocuklarina koysalardi yada dogursun bitane faha umrumda olmaz cnm sende hic musade etme sen agrilarini sancisini cekiyorsun ismi onlar koyuyor sen ne istiyorsan onu koy esinde biso derse kendi dogursun koysun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Büyüklerimiz anne babalarımız neden çocuklarımızın ismine karışır veya kaynana kayınbaba ismini ister anlam veremiyorum. Sadece benim başıma gelmediginide biliyorum ama 🙄
Fikir verilebilir alınabilir de illa o büyük bu büyük diye de yapılmaz bu o sizin çocuğunuz eziyeti siz cekiyorsunuz ismini vermekte sizin hakkınız hayır bide hayatında çocuğunuz üstünde belki hiç emeği olmayacak insanların isim söylemesi hiç hoş degil

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bırak onlar söylesin istediklerini. Sen ve eşin kendi aranizda ismi belirleyin anlaşın doğduktan sonra koyarsınız kimliği çıkınca görsünler bakalım ne diyecekler 😊. Benim ilk kızımda 'da kaynanam niye bana sormadınız izin vermezdim ki Almira koyasınız baya kızmıştı ama takmadık. Benle eşim koyduk ismini kimseye de sormadık. Ilk kızımın adı Almira bu 2.si doğunca Ayça koymayı düşünüyorum. Benim çocuklarım niye içime sinmeyen başka isimler koymak zorunda olayım ki.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra büyük patlamıştım bu konuya bak yine aklıma geldi sinirlendim🙈😅 ilk bebeğimiz ismini Alparslan koyduk eşimle ortak karar verdik ismine.. doğum yaptığim gün eşim kimliğini halletti eve geldik kaynanam geldi sonra bize kimliğini değiştireceğim Mehmet Akif koyacam torunumun adıını dedi zaten sinirlerim o biçim gerim gerim gerilmişim 3 gün hastanede yatmışım lohusayım birden bire ne diyorsun ya sen kendine gel dedim Görümcem ordan hemen annem o ismi çok seviyor içinde kalmasın dedi bende ozaman evlen sen oğluna koyarsın dedim tabi eşim önce dinledi sonra sizemi kaldı oğlumuzun ismi dedi sustular bebeğim şuan 4 aylık hala benim inadıma bazen Mehmet Akif diyor 🙈

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra büyük patlamıştım bu konuya bak yine aklıma geldi sinirlendim🙈😅 ilk bebeğimiz ismini Alparslan koyduk eşimle ortak karar verdik ismine.. doğum yaptığim gün eşim kimliğini halletti eve geldik kaynanam geldi sonra bize kimliğini değiştireceğim Mehmet Akif koyacam torunumun adıını dedi zaten sinirlerim o biçim gerim gerim gerilmişim 3 gün hastanede yatmışım lohusayım birden bire ne diyorsun ya sen kendine gel dedim Görümcem ordan hemen annem o ismi çok seviyor içinde kalmasın dedi bende ozaman evlen sen oğluna koyarsın dedim tabi eşim önce dinledi sonra sizemi kaldı oğlumuzun ismi dedi sustular bebeğim şuan 4 aylık hala benim inadıma bazen Mehmet Akif diyor 🙈
Ohhhh nede iyi demişsin ağzına sağlık 👍😊

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim büyüklerim değil aksi dibi ben ısrarla koymak istiyorum ama hiç biri istemiyor oğlumun ismini kayınbabamın ismini koydum tek koyma diye çıkıştılar şimdi kızım olacak kaynanamın ismini koymayı çok istedim eski isim benimki boşver modern bişey koy diyor bende de inat var koyma dedikçe koyasım geliyor 😂

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim büyüklerim değil aksi dibi ben ısrarla koymak istiyorum ama hiç biri istemiyor oğlumun ismini kayınbabamın ismini koydum tek koyma diye çıkıştılar şimdi kızım olacak kaynanamın ismini koymayı çok istedim eski isim benimki boşver modern bişey koy diyor bende de inat var koyma dedikçe koyasım geliyor 😂
Ne güzel canim kendi ailen darilmzdiysa ne guzel ben kayarsa bazi yerleri havalanir hic bas edemem simdi edemiyom saten😅

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Herkes de oyle ya sacmalik acaba onlarin yasina gelince biz de mi isticez benim kizim olacak ayliz koycam ismini kaynanam belli etmemeye calisiyor ama kendisinin ismini koymami bekliyor ama asla koymam cunki esimde sacma buluyor ve istemiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar