İsimde karar veremedik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan İsimde karar veremedik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,047 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsimde karar veremedik
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...
Kızlar 32 haftalık hamileyim bi oğlum olacak Allah'ın izniyle ama isim bulamadım daha Eşim ve ailem Araf diyo yanına bi isim arıyorum fikriniz var mı sizinde kolaylık olsun banada Araf tek olsun istemiyorum

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm ömerfaruk da yanyana uymuyor ama koyan çok insan var ben sana sadece fikir amaclı yazdım koymak yada koymamak senin bileceğin iş tabi

A

Acemi anne adayı:)

Guest
Bende 34 haftalık oldum oğlumuza Doruk Aras ismini koyacaz, Allah nasip ederse inşallah 🧿

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32 haftalık hamileyim bi oğlum olacak Allah'ın izniyle ama isim bulamadım daha Eşim ve ailem Araf diyo yanına bi isim arıyorum fikriniz var mı sizinde kolaylık olsun banada Araf tek olsun istemiyorum
Biz iki isim istemedik ilerde sorun olur okulda hastanede falan dediler sadece enes koyacağız Allahın izniyle ins

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen iyi daha 32 haftalıksın. Ben doğurdum hâlâ karar verememiştim 😂 Çocuğun adı 1 hafta sonra nüfusa kimlik çıkarmaya gittiğimizde o an orada kesinleşti 😂😂 Emir Doruk koydum. Araf isminde emin misin cennet ve cehennemin ortası anlamı biliyorsundur zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar