İsimmm

• Konbuyu başlatan Nazlıalico
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazlıalico tarafından oluşturulan İsimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,842 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsimmm
Konbuyu başlatan Nazlıalico
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Rozelin çok güzelmiş anlamı ne canım
Valah nedense hiç bilmiyorum annem dedi seninkini ROZELİN koyacaktım babaanem o zamanlar izin vermemiş kızıma koydu ama o zamanlarda 23 yıl önce çok güzel bı kadınmış güzelliği destan olduğu için bazı kişiler tarafından öldürülmüş günahsız suçsuz yere ama anlamı ne bilmem 😊😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valah nedense hiç bilmiyorum annem dedi seninkini ROZELİN koyacaktım babaanem o zamanlar izin vermemiş kızıma koydu ama o zamanlarda 23 yıl önce çok güzel bı kadınmış güzelliği destan olduğu için bazı kişiler tarafından öldürülmüş günahsız suçsuz yere ama anlamı ne bilmem 😊😀
Buldum anlamını 🤭Rozelin, berrak, duru anlamlarına gelen bir kelimedir. Maşallah kızında ismi ile büyüsün inslalah kuzum rabbim evlatlarına uzun ömür versin 🤲🏻❤️

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Buldum anlamını 🤭Rozelin, berrak, duru anlamlarına gelen bir kelimedir. Maşallah kızında ismi ile büyüsün inslalah kuzum rabbim evlatlarına uzun ömür versin 🤲🏻❤️
Amin abla cumlemizinki rabim sağlık huzur keyif dolu hayat nasip etsin bütün çocuklara Peygamber efendimizin (s.av ) eli başlarında olsun inşallah 🤲🙂

Tüm sayfalar yüklendi.