Sorum var İşitme testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza tarafından oluşturulan İşitme testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 535 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İşitme testi
Konbuyu başlatan Ravza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MUHMER❤️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Birine baktı tekrar gelmen gerekiyor dedi diğerine bakmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süpürge sesine gürültülü seslere tepki veriyor gibi geldi ama inşallah iyi sonuç alırız
Doğarken Kulağının ıslaklığı gitmiyor o yüzden işitme testini geçemiyorlar aslında hiçbir bebeğe ilk zamanlar yapılmaması gerekiyor çünkü çoğu geçmiyor dolayısıyla annelerinde morali bozuluyor. Bu yüzden canını sıkma o su gidince testi geçer

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlum da ilkinde geçmedi 10 gün sonra tekrar gittik zorlayarak geçirdiler 😂 uykusundan uyandırmamak için iflahım kurudu
Kız kayra da öyle oldu ikinci olmasında doktor resmen çocuğun sol kulağını çeke çeke uzatmıştı düşün zor geçti ikinci kulak ama doktor dedi kulağı çok küçük çocuğun dedi 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız kayra da öyle oldu ikinci olmasında doktor resmen çocuğun sol kulağını çeke çeke uzatmıştı düşün zor geçti ikinci kulak ama doktor dedi kulağı çok küçük çocuğun dedi 😂😂
Bizimkide aynı oldu ay doktor kulağı çekiyor çocuk uyanacak gibi oluyor tekrar sallıyorum 50 defa tekrarladık 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Milletin 10 dakika da çıktığı yerden yarım satten fazla sürede çıktım en son korkudan ağlayacaktım 🥺🥺
Canım bizim oğlanlar normal bir bebek değil bunu hâlâ anlamadınmı 😂 hamileyken yeterince kendilerini anlattıklarını düşünüyorum. 15-20 dakikalık nst de 1 saat kaldığımı biliyorum ben 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım bizim oğlanlar normal bir bebek değil bunu hâlâ anlamadınmı 😂 hamileyken yeterince kendilerini anlattıklarını düşünüyorum. 15-20 dakikalık nst de 1 saat kaldığımı biliyorum ben 😂😂
Ahhaahha hiç deme hiç 😂😂o günleri hatırlamak dahi istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar