İştahsızlık ve mide bulantısı herseyin den tiksiniyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan İştahsızlık ve mide bulantısı herseyin den tiksiniyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İştahsızlık ve mide bulantısı herseyin den tiksiniyorum
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş Başak

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Canım yemek falan hiçbirşey istemiyor eşim bile portalla suyu sıktı getirdi Sdce az tadını aldım o başka İçmedim canım hiçbir şey istemiyor midem bulanıyor yemek yiyemiyorum yani bir iştahsızlık var yani böyle yemeklere baktığım zaman meyve olsun her şey olsun ne olursa olsun geri çekiyor beni istemiyorum normalde önceden İştahım vardı şuan yok eşimle çocuk düşünüyoruz bide ondan
sizce neden böyle oluyor

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptır genede ne olur ne olmaz bazı kadınlarda regl öncesi bulantı da olabiliyor en doğru sonucu testte alırsın

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canım yemek falan hiçbirşey istemiyor eşim bile portalla suyu sıktı getirdi Sdce az tadını aldım o başka İçmedim canım hiçbir şey istemiyor midem bulanıyor yemek yiyemiyorum yani bir iştahsızlık var yani böyle yemeklere baktığım zaman meyve olsun her şey olsun ne olursa olsun geri çekiyor beni istemiyorum normalde önceden İştahım vardı şuan yok eşimle çocuk düşünüyoruz bide ondan
sizce neden böyle oluyor
Canım hamile olmayasın ben hamileyken öyleyim genelde

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
sizce neden böyle oluyor
Canım ben hamileyken böyleydim kilo bile vermiştim test filan yap belki hamilesin

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptır genede ne olur ne olmaz bazı kadınlarda regl öncesi bulantı da olabiliyor en doğru sonucu testte alırsın
Ben ne kadar regl olursam olayım böyle olmadım
Ve yemeklerden midem bulanıyor ve tiksiniyorum şuan herşeyden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adet olmazsan bir kać gün sonra test yap canm hakkında hayırlısı olsun inşallah
Aminnn inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan bile midem bulanıyor sağ. Taraf

Son düzenleme:

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canım inşallah vardır. Sen başta da çok istiyordyn çok dua etmiştim sana.❤😍Rabbim gönlüne göre versin inşallah cnm benim. Hiç durma bnce Şuan durumun iyiyse eğer bir eczane gidip erken gebelik testi al .yada hala kendine gelemiyorsan eşini yolla canm eşin alsın sana cnm....Şimdiden hayırlısı olsun inşallah cnm 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.