Kızlar iştahsızlık ve kusma cinsiyet

• Konbuyu başlatan Deryaaa239
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deryaaa239 tarafından oluşturulan Kızlar iştahsızlık ve kusma cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,007 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar iştahsızlık ve kusma cinsiyet
Konbuyu başlatan Deryaaa239
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
D

Deryaaa239

Guest
Kızlar 11 haftalık bebeğim var🤰bu hafta aşırı derece de kusmam başladı ve hamile kaldığımı öğrendiğimdn beri iştahım hiç yok cinsiyetle alakası var mı kusmaya ne iyi gelir?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 11 haftalık bebeğim var🤰bu hafta aşırı derece de kusmam başladı ve hamile kaldığımı öğrendiğimdn beri iştahım hiç yok cinsiyetle alakası var mı kusmaya ne iyi gelir?
Cnm 11 haftalık hamilesin sanırım özellikle ilk 3 Ay kusma iştah tiksinme sorunu olur kızartma yağlı yeme kraker leblebi tarzı mideyi bastıracak yiyecekler tüket çok zorluyorsa prilam var mide bulantısı ilacı doktoruna yazdırabilirsin

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda tatlı yedim hiç kusmadim hiçbir problem yaşamadım başım çok ağrıdı kızımda da aynı tatlı kusma vs.olmadi ama başımda agrimadi yani cinsiyetle alakası yok cnm ama migrenin olmadığı halde baş agrin varsa oglus olabilir 🤭

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyetten değil hızlı artan beta hcg hormonu salgılanması yüzünden kusma oluyor canım bolca su içmeye çalış vücudunun direnci düşmesin nane koklamayı dene bana iyi geliyordu bendede iştahsızlık olarak başladı sonrada aşırı kusma oldu çok kötü zamanlardı allah yardımcın olsun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda tatlı yedim hiç kusmadim hiçbir problem yaşamadım başım çok ağrıdı kızımda da aynı tatlı kusma vs.olmadi ama başımda agrimadi yani cinsiyetle alakası yok cnm ama migrenin olmadığı halde baş agrin varsa oglus olabilir 🤭
Ben hep ekşi tuzlu yedim hamilelik boyunca normalde migren hastasıyım aylardır agrım olmadı 😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda tatlı yedim hiç kusmadim hiçbir problem yaşamadım başım çok ağrıdı kızımda da aynı tatlı kusma vs.olmadi ama başımda agrimadi yani cinsiyetle alakası yok cnm ama migrenin olmadığı halde baş agrin varsa oglus olabilir
Ben hep ekşi tuzlu yedim hamilelik boyunca normalde migren hastasıyım aylardır agrım olmadı 😂
🤭 Kız mı bebeğiniz peki

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum cinsiyete bağlı diyorlarda pek ile değil ya bünye yaş çok etki ediyor 2 oglumdada ligde bulantısı kusma nedir bilmedim bunda mahfoldum migde bulantisindan kız diye heves ettim 31.haftayı dolduruyoruz buda erkek😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.