İştahsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ponçik anne tarafından oluşturulan İştahsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,029 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İştahsızlık
Konbuyu başlatan Ponçik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bayram tatiline çıkmış canım ulaşamadım ama pazartesi kontrolüm var o zaman ne olacağı belli olur sanırım
Bebeğin gelişimi iyiyse bebek açısından bi sorun olacağını düşünmüyorum ama hiç mi yemek yemedin canım sen ne yaptın? Mide bulantısı mı çok oluyor? Sen beslenemediysen bebeğe de zararlı 🙄 pzt gidince haber ver bende merak ettim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişimi iyiyse bebek açısından bi sorun olacağını düşünmüyorum ama hiç mi yemek yemedin canım sen ne yaptın? Mide bulantısı mı çok oluyor? Sen beslenemediysen bebeğe de zararlı 🙄 pzt gidince haber ver bende merak ettim
Yok canım bir kez daha konuşmuştuk ya seninle başka bir konuda hiç yiyebildiğim birşey yok kahvaltı yapamıyorum akşam yemeği yok süt yoğurt meyve anında geri çıkıyor özellikle meyve midemde durmuyor tatlı denedim sebze yemeği denedim onlarda aynı şekilde bir tane yiyebildiğim birşey yok kendini zorla demiştiniz ama yediğim midemde iki dakika duruyor kendimi zorlamam da fayda etmedi ama pazartesi haber veririm canım tabi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bir kez daha konuşmuştuk ya seninle başka bir konuda hiç yiyebildiğim birşey yok kahvaltı yapamıyorum akşam yemeği yok süt yoğurt meyve anında geri çıkıyor özellikle meyve midemde durmuyor tatlı denedim sebze yemeği denedim onlarda aynı şekilde bir tane yiyebildiğim birşey yok kendini zorla demiştiniz ama yediğim midemde iki dakika duruyor kendimi zorlamam da fayda etmedi ama pazartesi haber veririm canım tabi
Doğru canım hatırladım kıyamam ya öyle de çok zor Allah yardımcın olsun 🙏 serum falan veriliyor diyordun onların yine bebeğe faydası oluyordur

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Doğru canım hatırladım kıyamam ya öyle de çok zor Allah yardımcın olsun 🙏 serum falan veriliyor diyordun onların yine bebeğe faydası oluyordur
İnşallah canım evet serum ve mide koruyucu takıldı bir kaç kez ama Dr demişti bazı gebelerim oldu 9 ay boyunca serum ile beslemek zorunda kaldık dedi umarım öyle olmaz ama şimdiden çok yıprandım Rabbim seninde tüm hamile annelerinde yar ve yardımcısı olsun kendisi iyi olsunda ben bu halimede şükür ediyorum 🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım evet serum ve mide koruyucu takıldı bir kaç kez ama Dr demişti bazı gebelerim oldu 9 ay boyunca serum ile beslemek zorunda kaldık dedi umarım öyle olmaz ama şimdiden çok yıprandım Rabbim seninde tüm hamile annelerinde yar ve yardımcısı olsun kendisi iyi olsunda ben bu halimede şükür ediyorum 🤲
O kadar sürmez inşallah canım da geçer bi an önce hayatı zehir eder insana 9 ay boyunca o bulantı kusma. Amin canım hepimizin inşallah 🙏 öyle tabi yavrusu iyi olduktan anne başka ne ister ki onlar iyi diye sevinip kendi halimize üzülmeyi bile unuturuz biz 🥰

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canm bnmde o haftalarda öyleydi 13 haftada geçti ama bn kusacağimi bile bile yiyordum yemediğim zaman daha çok bulantı kusma oluyordu
Amin canım cümlemizin inşallah artık kusmaktan yoruldum o yüzden yemek yemeyi canım bile istemiyor ağzımın tadı bile kalmadı zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar