Sorum var Istanbul beykent universitesi hastanesinde dogum yapan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecem Görgülü tarafından oluşturulan Istanbul beykent universitesi hastanesinde dogum yapan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 515 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Istanbul beykent universitesi hastanesinde dogum yapan varmi
Konbuyu başlatan Ecem Görgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ecem Görgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben muayene ye oraya gidiyorum doktorum falan cok iyi memnunum ama dogum fiyatini ogrendim cok şaşırdım bu kadar olmamasi gerek diye dusunuyprum orada dogum yapan varmi acaba

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bilmiyorum bana biraz fazla geldi bakıyorum insanlar 2500 e 3 bine dogum yapiyolar birde fazla fiyat farki koyuyormua bazi hastaneler kafam karisti benimde
İlden ile hastaneden hastaneye değişiklik gösteriyor o kuzum. Mesela sivastaki özel hastane muayene ücreti 400 küsür alıyor kastamonudaki 210 alıyor manisadaki 130 lira alıyor.

S

Semira

Guest
Beykent Hastanesi'nde Dr. Soner bey i tanırım. İyidir ve ilgilidir..
Ve Beylikdüzü medilife hastanede arkadaşım doğum yaptı memnundu bende düşünüyorum açıkçası fiyatıda gayet uygun.
Doktorum da Ahmet bey dir.

Ecem Görgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ve Beylikdüzü medilife hastanede arkadaşım doğum yaptı memnundu bende düşünüyorum açıkçası fiyatıda gayet uygun.
Evets1
Evet bende soner hocaya gidiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.