İstanbul doktor tavsiyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan İstanbul doktor tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,118 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İstanbul doktor tavsiyesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
Benim doktorum Gürkan agrali kendi özel polikliniği var özel hastanelerde anlaşması var. Kontrollerini kendi özel muayenesinde yapıyor doğum için hastaneyi kendin seçiyorsun. İstersen bı Instagram'dan bak sayfasına. Benim 2 ablamda onda doğum yaptı çok memnunuz yani. Büyük ablam 4 buçuk kilo 54 cm bebeğini normal doğumla dünyaya getirdi. Bu doktor sezeryandan çok normal doğum için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Beylikduzu medicana mi?orasida universite hastanesiymis Yavuz bey oyle dedi benim dogumum ozel durumdan dolayi sadece aga hastanede olabiliyo kontroller avcilar medicana ama dogumum incirli medicana ya da beylikduzu medicana
Medicana özel canım üniversite hastanesi değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doktorum Gürkan agrali kendi özel polikliniği var özel hastanelerde anlaşması var. Kontrollerini kendi özel muayenesinde yapıyor doğum için hastaneyi kendin seçiyorsun. İstersen bı Instagram'dan bak sayfasına. Benim 2 ablamda onda doğum yaptı çok memnunuz yani. Büyük ablam 4 buçuk kilo 54 cm bebeğini normal doğumla dünyaya getirdi. Bu doktor sezeryandan çok normal doğum için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum
Maşallah ya nerede yeri

Maşallah ya nerede yeri
Baş ağrısı yaptı mı canım lokal anestezide
Yok canım baş ağrısı dalan hiç yaşamadım şükür

Yok canm galiba Instagram adresi bi tanıdıgım daha hamile oda başladı şimdi Binnur hanıma hastalarına çok önem veren bi doktor şahsi numarasınıda veriyor her ihtimale karşı.. buu Çarşamba randevumuz var bakalım Bebiş nasıl 😇💜
Hayırlı haberlerle inşallah canım yaz bizede 🥰

Esraa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
Beylikdüzünde oturuyorum bende maddi açıdan sıkıntı olmazsa ben özel muayene ye gidiyorum.yeri Beylikdüzü'nde ciddi anlamda çok iyi bir doktor ilgilenmesi filan çok iyi tavsiye ederim. Bu arada bende tansiyon hastasıyım 18 haftalık gebeyim.

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Oo baya uzakmış canım ben esenyurtta oturuyorum hani yine Zeytinburnu falanda uzaktı doktoruma ama umraniye bana çok ters kalıyor

AA o hastaneyi duydum canım ama doktoru bilmiyorum
Anladim canim ben istanbulu bilmiyorum siledeyim bende

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Beylikdüzünde oturuyorum bende maddi açıdan sıkıntı olmazsa ben özel muayene ye gidiyorum.yeri Beylikdüzü'nde ciddi anlamda çok iyi bir doktor ilgilenmesi filan çok iyi tavsiye ederim. Bu arada bende tansiyon hastasıyım 18 haftalık gebeyim.
Yok canım iyi bir doktorsa maddiyat sorun değil adı nedir doktorun

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
20+4 tansiyon ile ilgili bir durum attım anneler sağolsun aydınlattı aradım doktoru sordum az önce tansiyonum un yüksek olduğunu bir sorun olup olmayacağını bana dalga geçer gibi şimdi 16 çıktıysa hastaneye git yüksek tansiyonun dedi iki ay kontrole gittiğimde tansiyona yanında bakıldı iki defa 16 çıktı riskli olduğunu biliyordun niye beklettin çok canım sıkıldı başka bir doktor bulmam lazım esenyurtta oturuyorum ama uzak yakın o kadar mühim değil gidip geliriz iyi olsun yeter ki bu gittiğim doktorda Zeytinburnu'ndaydı her ay giderdik
Bencede degistir doktorunu, tansiyon cok onemli bisey neden o kadar yuksek gorupte birsey dememis sasirdim, o zaman niye gidince hemen tansiyon ölçümü yapiyorlar, Allah isini rast getirsin canim inşallah gonlune gore bi doktor cikar karsina, ben Bursadayim, buralarda olsaydin bende kendi doktorumu onerirdim🥰

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bencede degistir doktorunu, tansiyon cok onemli bisey neden o kadar yuksek gorupte birsey dememis sasirdim, o zaman niye gidince hemen tansiyon ölçümü yapiyorlar, Allah isini rast getirsin canim inşallah gonlune gore bi doktor cikar karsina, ben Bursadayim, buralarda olsaydin bende kendi doktorumu onerirdim🥰
Sağol canım bende çok üzüldüm açıkçası maddiyat insanın gözüne gelmiyorda insan sağlığı dikkatsizliğe gelmez bundan sonra dikkat eder bu saatten sonra doktorunu değiştirme diyen de var ama ben artık güvenemem Rabbim karşımıza iyi insanlar çıkarsın normal kontrolüm ay sonuna doğruydu ama bir güvensizlik bıraktı bende tekrar randevu aldım başka bir hastane ve doktora inşallah güzel geçer 🤲😊

Gulistan

Kayıtlı Üye
rank
Anadolu hastanesi özcan beye bnde gidiyorum oda iyi görünmeni isterim özel muayene 130 hastası baya çok herkes memnun o yüzden tavsiye üzerine gittim bnde

Tüm sayfalar yüklendi.