İstanbul doktor tavsiyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan İstanbul doktor tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,118 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İstanbul doktor tavsiyesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum Gürkan agrali kendi özel polikliniği var özel hastanelerde anlaşması var. Kontrollerini kendi özel muayenesinde yapıyor doğum için hastaneyi kendin seçiyorsun. İstersen bı Instagram'dan bak sayfasına. Benim 2 ablamda onda doğum yaptı çok memnunuz yani. Büyük ablam 4 buçuk kilo 54 cm bebeğini normal doğumla dünyaya getirdi. Bu doktor sezeryandan çok normal doğum için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum
Küçükçekmece Halkalı meydanda.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
Canım önceden ist da oturuyordum esencan Hastanesi var orada osman bey vardı göçmen bir doktor duruyorsa eğer ona git mükemmel bir doktor yaşlı belki emekli olmuştur 2006 da gittim ona onun sayesinde kızım hayatta suan faruk bey var etik life da ve Avcılar hospital de iki ayrı yerde çalışıyor ona kalsa bebeğinin kalbi atmiyor kürtaj yapalım dedi osman beye gittim kalp atışlarını bile duydum bebek sağlıklı dedi ve kızım suan 15 yaşında şükürler olsun esencan sana daha yakın bu arada detaylı ultrasona girdin mi merak ettim geçmiş olsun canım tekrar tansiyon önemli ihmal etme sakin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nalan karacaoğlu oda çok ilgili bir doktor sen kime randevu aldın
Bende Nalan hanıma aldım randevuyu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım önceden ist da oturuyordum esencan Hastanesi var orada osman bey vardı göçmen bir doktor duruyorsa eğer ona git mükemmel bir doktor yaşlı belki emekli olmuştur 2006 da gittim ona onun sayesinde kızım hayatta suan faruk bey var etik life da ve Avcılar hospital de iki ayrı yerde çalışıyor ona kalsa bebeğinin kalbi atmiyor kürtaj yapalım dedi osman beye gittim kalp atışlarını bile duydum bebek sağlıklı dedi ve kızım suan 15 yaşında şükürler olsun esencan sana daha yakın bu arada detaylı ultrasona girdin mi merak ettim geçmiş olsun canım tekrar tansiyon önemli ihmal etme sakin
Sağol canım detaylıya ayın 18ine gün aldım onu bekliyorum inşallah ama bu doktor meselesi yüzünden tekrar erkene aldım randevuyu içim rahat değil çünkü bebeğin iyi olduğunu görmek istiyorum hem dediğiniz gibi bu tansiyon meselesi önemliymiş gidip onun hakkında konuşmak istiyorum kısmetse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar