İstanbul doktor tavsiyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan İstanbul doktor tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,109 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İstanbul doktor tavsiyesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nerede ikamet ediyorsun canım. Doktorundan neden vaz geçtin kaçıncı haftandasın
20+4 tansiyon ile ilgili bir durum attım anneler sağolsun aydınlattı aradım doktoru sordum az önce tansiyonum un yüksek olduğunu bir sorun olup olmayacağını bana dalga geçer gibi şimdi 16 çıktıysa hastaneye git yüksek tansiyonun dedi iki ay kontrole gittiğimde tansiyona yanında bakıldı iki defa 16 çıktı riskli olduğunu biliyordun niye beklettin çok canım sıkıldı başka bir doktor bulmam lazım esenyurtta oturuyorum ama uzak yakın o kadar mühim değil gidip geliriz iyi olsun yeter ki bu gittiğim doktorda Zeytinburnu'ndaydı her ay giderdik

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
20+4 tansiyon ile ilgili bir durum attım anneler sağolsun aydınlattı aradım doktoru sordum az önce tansiyonum un yüksek olduğunu bir sorun olup olmayacağını bana dalga geçer gibi şimdi 16 çıktıysa hastaneye git yüksek tansiyonun dedi iki ay kontrole gittiğimde tansiyona yanında bakıldı iki defa 16 çıktı riskli olduğunu biliyordun niye beklettin çok canım sıkıldı başka bir doktor bulmam lazım esenyurtta oturuyorum ama uzak yakın o kadar mühim değil gidip geliriz iyi olsun yeter ki bu gittiğim doktorda Zeytinburnu'ndaydı her ay giderdik
Hımm evet benimde doktorun yanında bi kere 13 çıktı tansiyonum 2 hafta not ettirdi tansiyonumu 15 e gelirse gel falan demişti uyarması lazımdı. Çekmeköydeyim ben doktorum çok iyidir ama sana çok uzak instagramda takip ettiğim bir doktor var dr halise yolli. Levent hastanesinde görev yapıyor inanılmaz ilgili bir doktor gece doğum yap ona bile geliyor mesaisi bitse bile doğum yapana kadar bekliyor egosuz mükemmel bir insan ben muayene olmaya gittim ona baya iyiydi bi araştır istersen

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hımm evet benimde doktorun yanında bi kere 13 çıktı tansiyonum 2 hafta not ettirdi tansiyonumu 15 e gelirse gel falan demişti uyarması lazımdı. Çekmeköydeyim ben doktorum çok iyidir ama sana çok uzak instagramda takip ettiğim bir doktor var dr halise yolli. Levent hastanesinde görev yapıyor inanılmaz ilgili bir doktor gece doğum yap ona bile geliyor mesaisi bitse bile doğum yapana kadar bekliyor egosuz mükemmel bir insan ben muayene olmaya gittim ona baya iyiydi bi araştır istersen
Teşekkürler canım bakayım hemen

2 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm öncelikle geçmiş olsun ben bagcılar medilife Hastanesi'nde Binnur babacana gidiyorum oda mükemmel bir doktordur bi gidip görünmeni tavsiye ederim 🥰

Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
Geçmiş olsun Gaziosmanpaşa uygun olur mu gidip gelebilir misin. 2 tane doktor var farklı hastahaneler de ikiside çok iyi bıkmadan usanmadan herşeyi ayrıntısıyla anlatıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun Gaziosmanpaşa uygun olur mu gidip gelebilir misin. 2 tane doktor var farklı hastahaneler de ikiside çok iyi bıkmadan usanmadan herşeyi ayrıntısıyla anlatıyor
Hatta 3 doktor var 3üde kadın 2 di izel hastane de birinin kendine ait özel muayenehanesi var doğumu anlaşmalı hastane de yaptırıyor

Hatta 3 doktor var 3üde kadın 2 di izel hastane de birinin kendine ait özel muayenehanesi var doğumu anlaşmalı hastane de yaptırıyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

İsimleri nedir canım gelebilirim

Gecmis olsun canım

Nisa hastanesi derya kanzagule gidiyorum ben ilk gebeligimde de ona gitmiştim gayet memnunum
Bir bakayım canım nasıl bir doktor acaba

Canm öncelikle geçmiş olsun ben bagcılar medilife Hastanesi'nde Binnur babacana gidiyorum oda mükemmel bir doktordur bi gidip görünmeni tavsiye ederim 🥰
Teşekkürler canım🙏 instagram adresi var mı acaba takip edeyim doktoru 😇

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
İsimleri nedir canım gelebilirim

Bir bakayım canım nasıl bir doktor acaba

Teşekkürler canım🙏 instagram adresi var mı acaba takip edeyim doktru 😇
Valla ben memnunum dilinde inşallah maşallah Allah in izniyle vs olan bı insan oda rahatlatıyor insanı 😃 birde kadın doğum bölümünde çalışanlar hep bayan oda çok rahat oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar