Istanbulda önerdiğiniz kadin doğum hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Istanbulda önerdiğiniz kadin doğum hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,006 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Istanbulda önerdiğiniz kadin doğum hastanesi
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dryng321

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
O kadar hastaneye gittim bi türlü doktor beğenemedim bana hastane öneriniz var mı hangi hastane iyidir kadın doğum bölümü olarak

Neriman özdemir

Kayıtlı Üye
rank
O kadar hastaneye gittim bi türlü doktor beğenemedim bana hastane öneriniz var mı hangi hastane iyidir kadın doğum bölümü olarak
Ben kendim esenler kadın doğum Hastanesi'ne gidiyorum doktorumda Belgin esen özeldeki doktorlardan daha güzel ilgileniyor devlet doktoru senin hiçbir sorunu cevapsız bırakmıyor

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Doktor sevmek gerçekten zor ya 🤔 içine sinen biri olması lazım. Devlet hastahanelerinde çok iyi olan doktorlar var özelde zaten genellikle ilgili oluyorlar. Şans işi biraz işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor sevmek gerçekten zor ya 🤔 içine sinen biri olması lazım. Devlet hastahanelerinde çok iyi olan doktorlar var özelde zaten genellikle ilgili oluyorlar. Şans işi biraz işte
Sevmek derken seçmek demek istedim 🙄😬😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sevmek derken seçmek demek istedim 🙄😬😬

K

Kizçem

Guest
Esenler kadın doğum hastanesinde Belgin Esen var bende ona gidiyorum devlet hastanesi olmasına rağmen çok ilgili,bilgili ve güler yüzlü bir doktor ama eğer özel hastane istersen yine Esenler Avicenna Hastanesinde Ibrahim Çelebi var çok tecrübeli, bilgili, güler yüzlü bi doktor ikisini de tavsiye ederim bu iki doktora gidipte memnun olmayan yok cevremde

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Esenyurt doğa hospital Gülnur seyithanoğlu çok çok mükemmel bir doktor. Öneririm çok ilgili bir doktor doktor gibi degil sanki arkadaş gibi yakın seni dinleyip hiç bölmeden yardimci olmaya çalışıyor
Özel hastaneye gidemem de devlet istiyorum ben esenyurtta oturuyorum zaten senelerdir burda da düzgün doktor yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar