İstanbulda yaşayanlar varmı hastane önerisi lazım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pamıgın annesi tarafından oluşturulan İstanbulda yaşayanlar varmı hastane önerisi lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,152 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İstanbulda yaşayanlar varmı hastane önerisi lazım
Konbuyu başlatan Pamıgın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ben özele gidiyorum esenyurtta oturuyorum ama Zeytinburnuna gidiyorum uzak olsa da doktor çok iyi o yüzden surp pırgiç ermeni hastanesi
Bende esenyurtta oturuyorum ama devlet istiyorum özele gitmek istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilkinde de bakırköy Dr Sadi konuk Hastanesi'ne gittim şuan ikinci hamileliğim devam ediyorum tavsiye ederim
Eşim hastanede çalışıyo orayı önermiyorum diyo gaziosman paşaya gidelim bide umarım memnun kalırım ilk gebelik olmasa bukadar sıkıntı etmem
Ben ilkinde de bakırköy Dr Sadi konuk Hastanesi'ne gittim şuan ikinci hamileliğim devam ediyorum tavsiye

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende esenyurttaym ilk doğumum kanunide olduğu için artik devlete tovbeliyim
Kanuniye bir defa gittim istanbula ilk geldiğim sene gece oğlumu yüksek ateşten götürdüm hastane falan bilmiyordum o gece nöbette hemşiresinden tut doktoruna kadar cimere şikayet ettim devletin bu huyunu hiç sevmiyorum o yüzden mecbur kalmadıkça gitmem Allah da muhtaç etmesin

Eşim hastanede çalışıyo orayı önermiyorum diyo gaziosman paşaya gidelim bide umarım memnun kalırım ilk gebelik olmasa bukadar sıkıntı etmem
Devlet hiç bilmiyorum canım bende 2.5 yıl oluyor istanbula taşınalı kız kardeşim iki doğumunu da orada yaptığı için güvendiğim için gidiyorum açıkçası

Devlet hiç bilmiyorum canım bende 2.5 yıl oluyor istanbula taşınalı kız kardeşim iki doğumunu da orada yaptığı için güvendiğim için gidiyorum açıkçası

Bakırköy Sadi konuk kadar berbat sistemsiz personel den doktora kadar bu kadar tuhaf ve umursuz az hastane var bu konuda İstanbul da başı çekiyor.
Evet birçok bölüm var günün her saati aşırı kalabalık ama berbat bı yer Allah kimseyi değil hasta olarak hastayı ziyarete gelen olarak bile düşürmesin

Evet canım ben özele gidiyorum esenyurtta oturuyorum ama Zeytinburnuna gidiyorum uzak olsa da doktor çok iyi o yüzden surp pırgiç ermeni hastanesi
Bende ilk kızımı Istanbulda doğurdum ben Küçükçekmece de oturuyordum Kanuni hastanesine gidiyordum ama doğumu orda yapamadım beni Zeytinburnu'nda Sante Plus Hastanesine gönderdi ama o zaman memnun kalmamıştım da simdi nasıl bilmiyorum canım

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Zeytinburnu da sante plus hastanesine gidiyorum bilgin hanıma çok memnunum SGK ile anlaşması da var hem kampanya da var tavsiye ederim ama randevu sistemi ile çalışmıyorlar ona göre git cnm

Tüm sayfalar yüklendi.