Sorum var İstenmeyen tüylerinizi nasıl alıyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xanım🦋Asen tarafından oluşturulan İstenmeyen tüylerinizi nasıl alıyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,025 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İstenmeyen tüylerinizi nasıl alıyorsunuz?
Konbuyu başlatan Xanım🦋Asen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Xanım🦋Asen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktorum lazeri önermiyor.Doğuma kadar yapmasan iyi olur dedi.Ama hassas olduğum için hiç bir şekilde kurtulamıyorum.3 ayım bittiğinde lazere gitmek istiyorum.Baya kıllandım özellikle bikini bölgem rahatsız oluyorum...Ne öneriyorsunuz?

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte lazer önerilmiyor hatta hiç yaptıranda duymadım yeri geliyor ağda yeri geliyor epilasyon aleti kullanıyorum karın büyüdükçe zorlaşıyor ama bebeğimiz sağlığı için dikkat etmemiz gerekir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar doktorum lazeri önermiyor.Doğuma kadar yapmasan iyi olur dedi.Ama hassas olduğum için hiç bir şekilde kurtulamıyorum.3 ayım bittiğinde lazere gitmek istiyorum.Baya kıllandım özellikle bikini bölgem rahatsız oluyorum...Ne öneriyorsunuz?
Doktorun gitme diyor ve sen gitmek istiyorum mu diyorsun şuan cidden onu normal ağda ile almak mı daha mantıklı yoksa gidip lazere girio o bebeğe zarar vermek mi daha mantıklı

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Tuy dökücü kremler oluyor onları al kullan eczaneden en mantıklısı tüy dökücü krem kullan

Xanım🦋Asen

Kayıtlı Üye
rank
Senin için bebeğinin canımı önemli senin canının yanmasimi ??
Ya ben bazılarınızı anlamıyorum gerçekten.Bak kibar şekilde fikrini bildire bilirsin tamam mı.Yaptırıyorum demiyorum.İlk hamileliğim ve birilerinden sorarak doğru olanı yapmak istiyorum.Siz ve sizin gibi bazı insanlar neden nefret dolusunuz? neden kaba konusma biçiminiz var?!
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama lazer sonuçta bir ışın yayıyor ve büyük ihtimalle bebeğe bunun zararlı vardır
Anladım çok teşekkür ederim uyardığınız için🌹

Tüm sayfalar yüklendi.