Sorum var İstenmeyen tüylerinizi nasıl alıyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xanım🦋Asen tarafından oluşturulan İstenmeyen tüylerinizi nasıl alıyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,039 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İstenmeyen tüylerinizi nasıl alıyorsunuz?
Konbuyu başlatan Xanım🦋Asen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim epilasyon aletin varsa onunlada alabilrsin aslında bak bı şimdi aklıma geldi 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özel bölgesinin neresine sürerse sürsün orada rahim var koltuk altı yada bacak bölgesi neyse ama vajinanın hiç bir yerine genelikte sürülmez zaten bebeğin olduğu kısım oradan başlıyor iç kısmından yani oda yenilenebilir olduğu için vücud az da olsa emiyor buda bebeğin kesesinde emilime ve hassaslığa yol açar. Bilmem anlatabildim mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ya ayıptır söylmesi ben 27. Haftaya kadar eşime aldırdım ama sonra erken doğum riski olunca annemle beraber ankaraya gelmiştim annem ben alayım demişyi ama utanıp kendim ayna karşısında almıştım 😂😂
Jiletle kullanabilir illa kimyasal ve uv ışığıyla falan mı gerekli ağda da kötü helede hamilelikte daha kötü tahriş edebiliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Jiletle kullanabilir illa kimyasal ve uv ışığıyla falan mı gerekli ağda da kötü helede hamilelikte daha kötü tahriş edebiliyor
Bu ağda zararlı kötü lafını Allah için kim attı ortaya doktorların bir numaralı uygula dediği şey ağda zaten . Hijyne bakımından da en iyisi ağda

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Bu ağda zararlı kötü lafını Allah için kim attı ortaya doktorların bir numaralı uygula dediği şey ağda zaten . Hijyne bakımından da en iyisi ağda
Canm agda nasil yaptiryolar ya korkuyorum ben 🤣orasida hasas bölge acimiyormu insan canı gebelik boyu jilet kulandim evet ondan sonra lazer aldim kendim evde yapicam bebek olduqdan sonra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canm agda nasil yaptiryolar ya korkuyorum ben 🤣orasida hasas bölge acimiyormu insan canı gebelik boyu jilet kulandim evet ondan sonra lazer aldim kendim evde yapicam bebek olduqdan sonra
Aslındq acıyor ama kıl kökü yumuşamaya başladıktan sonra acıma hissi olmuyor hatta aldırırkwn bir kere çekince uyuşma olduğu için diğer yapıştırdığı bantları hissetmiyorsun bile. Beniö evimde sıcak ağda var bazen öyle alıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.