Sorum var İyi akşamlar kızlar size iki sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan ❤️ tarafından oluşturulan İyi akşamlar kızlar size iki sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi akşamlar kızlar size iki sorum var
Konbuyu başlatan Dilan ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ben 25+5gebryim bugün sancım vardı doktora gittim Muane falan oldum bana dedi düşük tehliken var bu ayda olurmu ki bide kızlar bana bu hap verdi ekfeson için vajinada kullanılıyormuş aranızda bu durumu yaşayan varmi ben çok korkuyorum bebeğe bişey olucak diye
Düşük değil de erken doğum riski olabilir ilacını düzenli kullan ve gerekmedikçe ayapa kalkma canım 32. Haftayı sağ salim atlat sıkıntı olmaz beniöfe 27. Haftanın başında bu sıkıntım vardı 34. Haftaya kadar ayağa kalkmadı annem baktı hep 37. Haftada da doğum oldu stres yapma inşallah sağ salim zamanında gelir minik 🤲🏻

A

Aysun Deniz

Guest
Kızlar ben 25+5gebryim bugün sancım vardı doktora gittim Muane falan oldum bana dedi düşük tehliken var bu ayda olurmu ki bide kızlar bana bu hap verdi ekfeson için vajinada kullanılıyormuş aranızda bu durumu yaşayan varmi ben çok korkuyorum bebeğe bişey olucak diye
Birşey olmaz Cnm bende öyle oldum kullandım birşey olmuyo bebeğe sadece enfeksiyonun varsa onu temizliyo çok geçmiş olsun

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Düşük değil de erken doğum riski olabilir ilacını düzenli kullan ve gerekmedikçe ayapa kalkma canım 32. Haftayı sağ salim atlat sıkıntı olmaz beniöfe 27. Haftanın başında bu sıkıntım vardı 34. Haftaya kadar ayağa kalkmadı annem baktı hep 37. Haftada da doğum oldu stres yapma inşallah sağ salim zamanında gelir minik 🤲🏻
İnşallah canım bende arada bır sancı tutuyo biraz uzandigim zaman geciyo bide sıcak tutugumda

Tüm sayfalar yüklendi.