Sorum var iyi anne nasil olunur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan iyi anne nasil olunur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı iyi anne nasil olunur
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
acaba iyi eşmiyim iyi annemiyim iyi gelinmiyim ???
iyi anne iyi eş iyi gelin nasil olunur??
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sizden rica etsem anlatirmisiniz ??
Canım iyi bir eş bulduysan sende iyisindir. Annelik farkli birşey içgüdüsel oluşan birşey herşey kucağına alınca otomatik oluyor. Korkma bu soruyu soran kötü anne olamaz. İyi bir gelinmiyim dersende. Esin senin ailene iyiyse sende onun ailesine iyisindir ne kadar vicdanlı saygılı olursan ol aileni yapılanı unutmaz sende kendini ona göre kodlarsin. Esin iyiyse sende iyisin empati kurarsın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiçbir zaman iyi eş veya iyi gelin olamazsın karşındaki insanın düşüncelerine bağlı bu. Kendinle barışıksan, kendini seviyorsan, kendine bakıyorsan, psikolojini düzeltiyorsan çocuğuna iyi anne olursun kendinide iyi hissedersin

S

Sfd

Guest
acaba iyi eşmiyim iyi annemiyim iyi gelinmiyim ???
iyi anne iyi eş iyi gelin nasil olunur??
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sizden rica etsem anlatirmisiniz ??
Ben ilk gebeliğimde önce alttan aldım bebek olursa eşim benle bebeğimizle ilgilenir dedim(çok kötü biri de değil hakkını yemeyeyim) ama dogumdan sonra hiç beklemediğim gibi olmadı. Kendimi çok yalnız hissettim çevremde yardım edenimde olmadı. Sezeryanlı halimle her işi paylaştık(o zman tatildi) sonra baktım kimseye yaranamam bende tekrardan kpss sınavına girip atandım çok şükür(tatili bitince hiç bi şeye elini sürmedi ders çalışıyorum diye tamamen bıraktı cocuga bakmayı ilgilenmeyi de ben çalışmanı istemiyorum diyip çıktı) 9 ay kadar ders çalışma sürem oldu nerdeyse her gün atanıp seni boşayacagım dedim o da asla sizi bırakmam dedi tüm duygusuzuguna ilgisizliğin devam ederek. Neyse sonra atamam gecikti 1 yıl kadar(öğretmenlik için kpssye hazırlananlar bilir) o zman u dönüşü yaptı ancak eski huylarına arada dönüyor... Ben ilk doğumundan sonra yakınlarıma çok düşük puanlar verdim kimse için bişey yapmıyorum. Elimden geldiğince çocugumla ilgileniyorum gerekirse temizlik yemek kalsın diyorum çocugum doysun mutlu olsun(şımarmaması için de uğraşıyorum) geri kalan insanlar umrumda değil herşey karşılıklı artık saygı gösterirlerse saygı görürler...

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
bende
Ben ilk gebeliğimde önce alttan aldım bebek olursa eşim benle bebeğimizle ilgilenir dedim(çok kötü biri de değil hakkını yemeyeyim) ama dogumdan sonra hiç beklemediğim gibi olmadı. Kendimi çok yalnız hissettim çevremde yardım edenimde olmadı. Sezeryanlı halimle her işi paylaştık(o zman tatildi) sonra baktım kimseye yaranamam bende tekrardan kpss sınavına girip atandım çok şükür(tatili bitince hiç bi şeye elini sürmedi ders çalışıyorum diye tamamen bıraktı cocuga bakmayı ilgilenmeyi de ben çalışmanı istemiyorum diyip çıktı) 9 ay kadar ders çalışma sürem oldu nerdeyse her gün atanıp seni boşayacagım dedim o da asla sizi bırakmam dedi tüm duygusuzuguna ilgisizliğin devam ederek. Neyse sonra atamam gecikti 1 yıl kadar(öğretmenlik için kpssye hazırlananlar bilir) o zman u dönüşü yaptı ancak eski huylarına arada dönüyor... Ben ilk doğumundan sonra yakınlarıma çok düşük puanlar verdim kimse için bişey yapmıyorum. Elimden geldiğince çocugumla ilgileniyorum gerekirse temizlik yemek kalsın diyorum çocugum doysun mutlu olsun(şımarmaması için de uğraşıyorum) geri kalan insanlar umrumda değil herşey karşılıklı artık saygı gösterirlerse saygı görürler...
bende okumayi cok istedim babam amcamlar kiz cocuğu okumaz diye okuldan aldilar kursa verdiler allahim beni affetsin kursta okurken bile hep aklim okul okumaktaydi şimdi en buyuk pişmanliğim okul okumadigimdir eğer okusaydim kimseye boyun eymezdim elimde bir mesleğim olurdu eşim beni azarlayip git babanin evine dedigi zamanlar hiç değilse kolumda altin bileziğim olurdu mesleğimi yapar cocuklarima bakardim aslinda eşim kötu biri değil eşimde cok istiyodu okumami ama ailesi biraz sabit fikirliler öyle oluncada bişey diyemiyosun ama hep icimde bir ukte kalmiş okumak cocuklarim buyusun bende acik öğretimden başlicam inşallah okula etrafimdaki genç kizlara sürekli 2 şeyi söyluyorum nolur okuyun kendinizi geliştirin ve kaynana kayinpederle eltinizle ayni binaya gelin gitmeyin ben cok cektim kimsenin cekmesini istemiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim bende şunu söyleye bilirim sen ne kadar iyi olursan ol karsindaki kötüyse eger sende kötü olursun kimse icin birsey yapma cocuklarin icin nefes al ve onlari ahlakli edepli terbiyeli yetistirdiginde zaten cok ta iyi bir anne olmuş oluyorsun hem Allah katinda hemde çevrende

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende şunu söyleye bilirim sen ne kadar iyi olursan ol karsindaki kötüyse eger sende kötü olursun kimse icin birsey yapma cocuklarin icin nefes al ve onlari ahlakli edepli terbiyeli yetistirdiginde zaten cok ta iyi bir anne olmuş oluyorsun hem Allah katinda hemde çevrende
cocuklarim bu ara bana öyle davraniyoki sevdigim zaman bile sevme bizi git yanimdan diyolar gecen oğlum duşmuş ayagi baya sişmiş kayin validem bakti nasil ağliyo kiyamadim dedim gel oğlum bide ben bakim nolmuş dedim öyle bir bağirdiki bana eşim kizdi annene neden öyle bağriyosun diye ben dayanamadim evladimin bana bağirmasina öyle ağladimki nasil davranim bilmiyorum evlatlarima eşime napsam olmuyo bende susmuşum kim naparsa yapsin umrumda değil bana kizmasinlar bağirmasinlar uzak dursunlarda diyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
cocuklarim bu ara bana öyle davraniyoki sevdigim zaman bile sevme bizi git yanimdan diyolar gecen oğlum duşmuş ayagi baya sişmiş kayin validem bakti nasil ağliyo kiyamadim dedim gel oğlum bide ben bakim nolmuş dedim öyle bir bağirdiki bana eşim kizdi annene neden öyle bağriyosun diye ben dayanamadim evladimin bana bağirmasina öyle ağladimki nasil davranim bilmiyorum evlatlarima eşime napsam olmuyo bende susmuşum kim naparsa yapsin umrumda değil bana kizmasinlar bağirmasinlar uzak dursunlarda diyorum
Kac yaşında kuzum oglun?
Birtanem şöyle birsey var insanoglunu asla memnun edemezsin buna evlatlarimizda dâhil yemezsin yedirirsin ama gene yaranamazsin skma canini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar