Sorum var iyi anne nasil olunur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan iyi anne nasil olunur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı iyi anne nasil olunur
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kardesleri var sanirim kiskanclik olabilmi bu hircinliklari peki
var kardesi bir bucuk yaşinda bebeğim var ondan olabilirmi peki bende bugun eşimle konuştum dedim senin bana davranma şeklinden dolayi cocuklarimin bana saygisi olmamiş napsam sana yaranamadigim gibi cocuklarimada yaranamiyorum ben seni azarlasam sürekli cocuklarin yaninda cocuklarimin saygisi kalmaz sana saygi gösterki saygi gorebilesin dedim nerdeyse 45 dakika konuştuk eşimle bu konuşma cok iyi geldi icimde rahatlama olmadi ama hiç degilse icimden gecenleri ögrenmiş oldu buda benim icin buyuk bir adimdir yani öyle düşunuyorum kendi adıma

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
var kardesi bir bucuk yaşinda bebeğim var ondan olabilirmi peki bende bugun eşimle konuştum dedim senin bana davranma şeklinden dolayi cocuklarimin bana saygisi olmamiş napsam sana yaranamadigim gibi cocuklarimada yaranamiyorum ben seni azarlasam sürekli cocuklarin yaninda cocuklarimin saygisi kalmaz sana saygi gösterki saygi gorebilesin dedim nerdeyse 45 dakika konuştuk eşimle bu konuşma cok iyi geldi icimde rahatlama olmadi ama hiç degilse icimden gecenleri ögrenmiş oldu buda benim icin buyuk bir adimdir yani öyle düşunuyorum kendi adıma
Canim kiskanclik olabilir benimde 8 yasinda oglum var ve kardesi dogdu dogali asiri derece hircinlasti ne anneye ne babaya saygisi kalmadi açıkçası birAZsaha onlarla vakit gecir esinle konusmanada sevindim umarim seni anlamistir ve cocuklarinn yaninda sana nasil davranmasi gerektigini anlamistir

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
acaba iyi eşmiyim iyi annemiyim iyi gelinmiyim ???
iyi anne iyi eş iyi gelin nasil olunur??
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sizden rica etsem anlatirmisiniz ??
Canım benim eminim her anne gibi sende çocuklarını terbiyeli ahlaklı yetiştirmek istiyorsundur hiç birimiz dört dörtlük değiliz ki elimizden geldiğince gerekli ilgiyi göstereceğiz 🥰iyi bı gelin konusuna gelince de değer karşılıkli biseydir eşinin ailesi seni sevip sayarsa sende sevip sayarsin başkalarını memnun etmek için o kadar çaba sarfetme sadece çocuklarınla ilgilen inan herkesin işine yaradigin kadarsin

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
acaba iyi eşmiyim iyi annemiyim iyi gelinmiyim ???
iyi anne iyi eş iyi gelin nasil olunur??
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sizden rica etsem anlatirmisiniz ??
Canım eğer o evde mutluysan en iyi anne en iyi eş sensin demektir çünkü mutlu kadın mutlu eder

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar