İyi bir doktor

• Konbuyu başlatan Aslı bebek36
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aslı bebek36 tarafından oluşturulan İyi bir doktor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 381 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi bir doktor
Konbuyu başlatan Aslı bebek36
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE en
A

Aslı bebek36

Guest
Merhaba kızlar İzmir'de iyi bir doğum doktoru önerir misiniz daha 6 haftalık gebeyim doktorum sezaryen doğuma sıcak baktığını söyledi benimle biraz ürkek görmüş beni çok yeni

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar İzmir'de iyi bir doğum doktoru önerir misiniz daha 6 haftalık gebeyim doktorum sezaryen doğuma sıcak baktığını söyledi benimle biraz ürkek görmüş beni çok yeni
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişin , İzmir'in neresinde oturuyorsun ben Karabağlar'da oturuyordum. Devlet istersen Gaziemir Nevvar Salih Hastanesi'nde selen hoca var oraya gidiyordum o da hamile olduğu için orayı bıraktım ordaki emrah hocaya yönlendirmişti. gece acili yok gece doğum olmuyormuş Gaziemir nevvar salih hastanesinde söyliyim. ama seninki sezeryansa kendini öyle ayarlar yani orda yaptırabilirsin. Şimdi Özel Ege Yaşam Hastanesi'ne gidiyorum Op. Dr. Ulviyya mehdikhanlı ya çok iyi biri hastaları da çok doğum fiyatlari diğer hastanelere göre cok uygun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar