İyi geceler guzel bayanlar kaçıncı haftada sezeryan alırlar aklımda deli sorular

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan İyi geceler guzel bayanlar kaçıncı haftada sezeryan alırlar aklımda deli sorular başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,499 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi geceler guzel bayanlar kaçıncı haftada sezeryan alırlar aklımda deli sorular
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Ya sen de daha gencmissin..yani bazen düşüncelerimiz degisebilyor:) ilk çocukta okadar çok zorlandm ki 2 yi asla yapmam derdim 5 sene sonra istedim ama:) eşin ne der yıllar sonra bilemem ama sağlık durumundan ise etrafında hOca varsa ona danis için rahat etsn
Artık öyle yapıcam diyanet e falan sorarım gunahından korkuyorum ni sorayım da ona göre hareket ederim bende artık

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Cok skntili bir hamilelik gecirmeme ragmen doktor 38.den once almiycam dio🙃36haftalik oldum ama bekliycemi dusunmiyorum belki 1 hafta daha zar zor beklerim cunki 2 gundur sancilarim kasilmalarim cok fazla artti ,sezeryan icin problem yoksa 38 bekletiyolar..ama ben ilk bebegimi 31 haftalik dogurdum ne kuveze girdi ne sarilik oldu sadce cok kucuktu emme refleksi filan gelişmemisti 1 hafta bi zorluk cektim, baglatmaya gelince bende baglatcaktim ama benim miyomdan oturu rahimin alinmasina kadar gidebilcek skntili bi operasyon beni bekledigi icin doktor birdee onu çıkarmaa dur hele bi dedi🙃

Tüm sayfalar yüklendi.