İyi geceler herkese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan İyi geceler herkese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 642 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı İyi geceler herkese
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hoşbuldum canım Buna şükür iyi olmaya çalışıyorum korku üzüntü mutsuzluk hepsi var ama yinede buna şükür sen nasılsın çocukların nasıl
Rabbim binlerce defa yardımcıniz olsun canım benim imtihan buda işte bolca sabır bolca şükür bolca tevekkülle geçecek inşallah rabbim birdaha yaşatması insallah
Bende iyiyim şükür canım çocuklar da iyiler çok şükür canım benim Allah razı olsun ❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım rabbime binlerce kez şükürler olsun rabbim bir daha yaşatmasın inşallah amin cümlemizden razı olsun inşallah bol dua ediyorum ama yine olacak hissi var çocuklar korkuyorlar ben zaten korkumdan gece uyuyamıyorum ne biliyim annemler yanıma geldiler eşim istanbula gitti çalışmaya çok sıkıntılı zamanlardayız inşallah herşey iyi olur
Rabbim binlerce defa yardımcıniz olsun canım benim imtihan buda işte bolca sabır bolca şükür bolca tevekkülle geçecek inşallah rabbim birdaha yaşatması insallah
Bende iyiyim şükür canım çocuklar da iyiler çok şükür canım benim Allah razı olsun ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle canım rabbime binlerce kez şükürler olsun rabbim bir daha yaşatmasın inşallah amin cümlemizden razı olsun inşallah bol dua ediyorum ama yine olacak hissi var çocuklar korkuyorlar ben zaten korkumdan gece uyuyamıyorum ne biliyim annemler yanıma geldiler eşim istanbula gitti çalışmaya çok sıkıntılı zamanlardayız inşallah herşey iyi olur
İnşallah herşey kısa zamanda yoluna girer kuzum rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah dualarım sizinle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar