İyi geceler herkese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan İyi geceler herkese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı İyi geceler herkese
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin kuzum nasilsin toparlanabildin mi.biraz cocuklar nasil
Hoşbuldum canım vallahi toparlanmaya çalıştıkça yeniden başlıyor çocuklar çok korkuyor abimlerle annemler benim yanıma geldiler evleri ağır hasarlı diye eşim istanbula gitti çalışmaya benim durumum bu şekilde sen nasılsın canım çocukların nasıllar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

❤❤😘😘

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm kızlar kısa bi zamandan sonra tekrar geldim nasılsınız neler yapıyorsunuz sizi özledim vallahi 😔😔
Sen nasılsın canım. Evinizde birşey yoktur inşallah 🤲 zor bir süreç dün gece de Elazığ Palu sallanmaya başladı. Allah beterinden saklasın 🤲 ama şu gerçeği de unutmamak lazım Elazığ Malatya olarak Bingöl depremini de yaşayacağız onun için önlem almamız lazım canım benim. Çocukların yanında haberleri açma deprem öncesi nasıl ise rutin oyun yemek uyku uygulamaya çalış.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sen nasılsın canım. Evinizde birşey yoktur inşallah 🤲 zor bir süreç dün gece de Elazığ Palu sallanmaya başladı. Allah beterinden saklasın 🤲 ama şu gerçeği de unutmamak lazım Elazığ Malatya olarak Bingöl depremini de yaşayacağız onun için önlem almamız lazım canım benim. Çocukların yanında haberleri açma deprem öncesi nasıl ise rutin oyun yemek uyku uygulamaya çalış.
Evim toki çok şükür bir hasar yok sorun yok aynen bir daha yaşayacağız eşim istanbula gitti çalışmaya biraz birikim yapıp gelecek antalyaya taşınmayı düşünüyoruz bakalım hayırlısı çocuklar gece benimle uyuyorlar en ufak sarsıntıda korkuyorlar nasıl düzelicez bilmiyorum gerçekten

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evim toki çok şükür bir hasar yok sorun yok aynen bir daha yaşayacağız eşim istanbula gitti çalışmaya biraz birikim yapıp gelecek antalyaya taşınmayı düşünüyoruz bakalım hayırlısı çocuklar gece benimle uyuyorlar en ufak sarsıntıda korkuyorlar nasıl düzelicez bilmiyorum gerçekten
Allah kolaylık versin canım 🤲 çocuklar için uzman doktorların önerileri var YouTube izle istersen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hoşbuldum canım vallahi toparlanmaya çalıştıkça yeniden başlıyor çocuklar çok korkuyor abimlerle annemler benim yanıma geldiler evleri ağır hasarlı diye eşim istanbula gitti çalışmaya benim durumum bu şekilde sen nasılsın canım çocukların nasıllar

❤❤😘😘
Oyyyy kuzummm geçicek insallah bu günler agir ve zor bir imtihan Rabbim birdaha yaşatmasin insallah Allahım bizleri colugumuza çocuğumuza bağışlasın 🤲🙏😔 Şükür kuzum bende baya yıpranmıştım açıkçası 99 depremni yaşamış biri olarak fazlasiyla etkilendim az cok yeni yeni kendimi topluyorum cocuklarda iyi sukurler olsun laren diş telaşında toprak okula basladi bugun hasta sökel degiller şükürler olsun 🙏🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin canım 🤲 çocuklar için uzman doktorların önerileri var YouTube izle istersen
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah teşekkür ederim canım ızlerim

Hosgeldin cnm bizde seni özledik iyi diyelim iyi olalım bende hastaydım ameliyat oldum şuan hastaneydeyim
Geçmiş olsun canım ne ameliyatı iyisin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.