İyi geceler kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan İyi geceler kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi geceler kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Oya nızam
Kızlar 13 gunluk bebegım var geceleri mama vermek zorunda kalıyorum meme ucum olmadıgı ıcın gunduzleri hep 2saatte bır sagıyorum ama gece 2 3 defa mama verıyorum kaç ölçek koymak lazım ben 1ölçek mama bazen 30cc bazen 50 cc su koyup verıyorum sizce dogru mu yapıyorum acaba ya
Bebeğin aç olduğundan emin olunca 60 CC suya 2 ölçek mama koy bebeğine ver
Zaten yenidoğan olduğu için yaklaşik 2 saatte bir beslenmesi gerekecek

göz kararı su veya mama olmaz su fazla olursa bebeğin karnı doymaz aç kaldığı için aylık yeterli kiloyu da alamaz ağlamasına ve huzursuzlanmasına sebep olur

mama fazla olursa su az geldiği için bebeğin böbreklerine zarar verirsin

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 13 gunluk bebegım var geceleri mama vermek zorunda kalıyorum meme ucum olmadıgı ıcın gunduzleri hep 2saatte bır sagıyorum ama gece 2 3 defa mama verıyorum kaç ölçek koymak lazım ben 1ölçek mama bazen 30cc bazen 50 cc su koyup verıyorum sizce dogru mu yapıyorum acaba ya
Canım meme ucun yoksa yada çökükse meme ucu alıp kullan çok iyi oluyor sağmak zorunda kalmıyorsun hem 😊

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Canım meme ucun yoksa yada çökükse meme ucu alıp kullan çok iyi oluyor sağmak zorunda kalmıyorsun hem 😊
Canım benim meme ucu aldım okadar buyuk kı bebegim onu agzına alınca midesi bulanıyor ve kusuyor ustelık cok ağlıyor ama biberon ucunu hemen alıyor cunku o kucuk ne yazık ki kucuk meme ucu bulamadım koca İstanbul eczanelerınde ☹️

Tüm sayfalar yüklendi.