Kabız olmuşum geçmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe Egin tarafından oluşturulan Kabız olmuşum geçmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,220 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabız olmuşum geçmiyor
Konbuyu başlatan Gökçe Egin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Egin

Gökçe Egin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 7+3 hamileyim çok kötü kabız olmuşum doktora gittim osmolok verdi onu kullanmama rağmen fazla bi fark yok bi kaç gün lavaboya çıkamıyorum afedersiniz çıkınca da ağrı hissediyorum🥺. Lütfen yardımcı olun tecrübe anneler. Bi de iştahım hiç yok normal mi😔
Bu haftalarda.

Rümeysa B

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 7+3 hamileyim çok kötü kabız olmuşum doktora gittim osmolok verdi onu kullanmama rağmen fazla bi fark yok bi kaç gün lavaboya çıkamıyorum afedersiniz çıkınca da ağrı hissediyorum🥺. Lütfen yardımcı olun tecrübe anneler. Bi de iştahım hiç yok normal mi😔
Bu haftalarda.
Kuru incir kesin çözüm

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Ben sabah akşam büyük bardağa sıcak su ve 1 kasım zeytin yağı koyuyorum sukur kabızlık gecıyır canım tavsiye ediyorum ama kuru incir yada kaysııyla beraber yesen cok daha tesir eder

Gökçe Egin

Kayıtlı Üye
rank
Sabah Aç karnına armut, kivi , kuru kayısı dene
Kuru kaysı tüketiyorum ama aç karınla tüketmedim. Denerim ben .teşekkür ederim canım 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuru incir kesin çözüm
Ne sıklıkla tüketeyim canm

Kuru incir kesin çözüm
Canım bende de oldu İlk hafta ben sürekli kuru kayısı yiyordum geçti
Vala canm ben gebe olduğumu öğrendiğim haftadan beri böyle kuru kaysı tüketiyorum pek bi fark yok 😕

Kuru incir kesin çözüm
Vala canm ben gebe olduğumu öğrendiğim haftadan beri böyle kuru kaysı tüketiyorum pek bi fark yok 😕
Ben sabah akşam büyük bardağa sıcak su ve 1 kasım zeytin yağı koyuyorum sukur kabızlık gecıyır canım tavsiye ediyorum ama kuru incir yada kaysııyla beraber yesen cok daha tesir eder
Sağol canm insllaah denerim ben de ❤

Kuru incir kesin çözüm
Sağol canm insllaah denerim ben de ❤
Vala canm bende yanma da oluyor hep ilaç bile fayda etmedi. Bilemiyorum ne zama geçecek mahv oluyor insan ya😕

...

Moderator
Mod
rank
Bu haftalarda.
Geçmiş olsun canım.Çorba türü tüket.Günde 2 kuru incir.hergün düzenli yürüyüş.Birde aç karnına bir kaşık zeytin yağı içebilirsin.Şifa olur inşaAllah.

Gökçe Egin

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım.Çorba türü tüket.Günde 2 kuru incir.hergün düzenli yürüyüş.Birde aç karnına bir kaşık zeytin yağı içebilirsin.Şifa olur inşaAllah.
Yürüyüş için ben daha önce düşük yaptım korkuyorum böyle ayak üstünde gezmek ondan pek yürüyüş yapmıyorm. Ama zeytin yağı ve çorba türünü kesin deneyecem. Çok teşekkür ederim canım ya🥰

...

Moderator
Mod
rank
Yürüyüş için ben daha önce düşük yaptım korkuyorum böyle ayak üstünde gezmek ondan pek yürüyüş yapmıyorm. Ama zeytin yağı ve çorba türünü kesin deneyecem. Çok teşekkür ederim canım ya🥰
Rica ederim canım.bendede tüm hamileliklerimde oluyordu.Bunda sana söylediklerimi yaptım.Çok şükür kabız olmuyorum.🤗

Rica ederim canım.bendede tüm hamileliklerimde oluyordu.Bunda sana söylediklerimi yaptım.Çok şükür kabız olmuyorum.🤗
Kuruyemişlerde iyi geliyor.ben badem yiyorum hergün 10 tane ,ceviz 3 tane.Hemde bebeğin gelişimimiçin çok iyiler kuzum.☺️

Tüm sayfalar yüklendi.