Sorum var Kabızlık makat agrısı

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Kabızlık makat agrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 576 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabızlık makat agrısı
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç
P

Prensesannesii12

Guest
Kızlar çok afedersiniz ama sormak zorundayım 1.5 ay önce doğum yaptım kabız olup duruyorum bu üçüncü kabız oluşum ve büyük tuvalete çıkınca aşırı derecede ağrım oluyor yanma oluyor ağlıyorum resmen bu durumu ne geçirir yardımcı olursanız çok sevinirim 💕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çok afedersiniz ama sormak zorundayım 1.5 ay önce doğum yaptım kabız olup duruyorum bu üçüncü kabız oluşum ve büyük tuvalete çıkınca aşırı derecede ağrım oluyor yanma oluyor ağlıyorum resmen bu durumu ne geçirir yardımcı olursanız çok sevinirim 💕
Çok geçmiş olsun canım kendini çok zorlama dikişlerin falan vardır zorlama doktora görün sana ilaç yazar duphalac diye bir ilaç çok iyi kabızlığa

Sürekli sıvı şeyler tüket canım kendini de çok zorlama. Çok geçmiş olsun 🌹

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kaysı ye aç karnına kuru kaysı üstüne 1 bardak su iç yarım saat bişey yeme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar