Kabızlık sonucu makattan kan gelmesi

• Konbuyu başlatan Mother
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mother tarafından oluşturulan Kabızlık sonucu makattan kan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabızlık sonucu makattan kan gelmesi
Konbuyu başlatan Mother
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Canım kabızlık hamilelikte oluyor malaasef ben bı çözüm bulamadım duphalac kayısi bende pek etki etmedi kuru fasulye nohut da dokunuyor zaten henüz bir çözüm bulmuş değilim kan gelirse de korkma herkes de oluyormuş

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 11 haftalık gebeyim kabızlık var ve zorlanıyorum makattan kan geliyor aynı durumu yaşayanlar neler yaptı
ben de aynı sorunu yaşadım bu hafta çok zor bir süreç kuru kayısı incir bol yeyin, 4-5 güne ancak toparlıyor insan dikkat etmezsek çok uzun sürer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle kuru siyah üzüm ve ılık süt aynı anda için gerçekten çok faydalı bir de bir kaç dakika masa pozisyonunda durabilir siniz o da bağırsakları rahatlatiyor
aynen bir de alaturka tuvalet kullanmak en güzeli şekil itibariyle o daha sağlıklı klozette pozisyon sağlanamadığı için o da tetikliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar