Kabızlık sonucu makattan kan gelmesi

• Konbuyu başlatan Mother
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mother tarafından oluşturulan Kabızlık sonucu makattan kan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 957 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabızlık sonucu makattan kan gelmesi
Konbuyu başlatan Mother
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 11 haftalık gebeyim kabızlık var ve zorlanıyorum makattan kan geliyor aynı durumu yaşayanlar neler yaptı
Basur olmuşsun galiba canım benimde ilk oğlumda doğumdan sonra olmuştu. Kanamayla başlamıştı başta ağrı yoktu. Ağrılar başlayınca mahvediyor insanı fazla zorlama kendini tuvalete çıktığında. Bol su iç, kayısı meyve suyu da çok iyi geliyor rahatlatır bağırsaklarını. Geçmiş olsun

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 11 haftalık gebeyim kabızlık var ve zorlanıyorum makattan kan geliyor aynı durumu yaşayanlar neler yaptı
Inan wu an senin gibiyim oluyorum amma kan falan yok sadece kabızlık bende kuru kaysi kuri incir yiyiorum bide sulu yemeyler ye kuru olmasin seni anliyorum cok kotu bir wey o

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle kuru siyah üzüm ve ılık süt aynı anda için gerçekten çok faydalı bir de bir kaç dakika masa pozisyonunda durabilir siniz o da bağırsakları rahatlatiyor

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende çncesindexe kabızlık vardı basur doktorum ilaçlar kabızlık yapar demişti duphalac diye Bi şurup var kahvaltıdan yarım saat önce içiliyor aşırı kabızlıklat bugünde 2 defa faydasını gördüm Dr danış dene istersen babada kadın doğum uzmanı vermişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah bende de var duphalac diye Bi şurup var gebelerin kullanabildiği ama tatlı biraz ben içerken zorlanıyom tatlıya aram yok yoksa kuru kayısı incir erik ve ılık su içi işe yarıyor kan geliyor ve korkutuyor acaba mı diye bebiş oynayınca oh be kabız olduğuma şükrediyorum annelik çok güzel ve tuhaf Bi duygu

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar