Kabızlık 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Kabızlık 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabızlık 😥
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Benim dünyam

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+3 günlük hamileyim ve ne zamandır kabızım zeytinyağı içmeye başlıycam çoğu kişi onu öneriyor içsem günde 1 fincan bir sıkıntı olur mu acaba
Bol sivi tuketin su ve corba ozellikle sabah aksam birer yemek kasigi zeytin yagi icebilirsiniz fazlasi mide bulandirir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+3 günlük hamileyim ve ne zamandır kabızım zeytinyağı içmeye başlıycam çoğu kişi onu öneriyor içsem günde 1 fincan bir sıkıntı olur mu acaba
Geçmiş olsun canım. Bir fincan çok gelebilir ama sabah akşam birer yemek kaşığı dene istersen faydasını görürsün zararı da olmaz. Birde 2 3 kuru inciri akşamdan suya koy sabah aç karnına ye üzerine de 1 2 bardak ılık su iç çok faydasını görürsün

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Bir fincan çok gelebilir ama sabah akşam birer yemek kaşığı dene istersen faydasını görürsün zararı da olmaz. Birde 2 3 kuru inciri akşamdan suya koy sabah aç karnına ye üzerine de 1 2 bardak ılık su iç çok faydasını görürsün
Ay hadi İnşallah öyle yapacam inşallah faydasını görürüm

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Dulco soft bitkisel şurup hamileler kullanabiliyor imkanın varsa alabilirsin çok iyi gelir. Eczacıya sor yinede

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk aylardayım 3 gün falan oluyorum köye gidince herbişeyi yediğimizdenmidir düzeliyorum umarım yine olmam ama katı yememeye çalışmak lazım

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
1 fincanmi kiz o kadari cokk fazla yaaa benim doktorum kabiz oldugum zamanlarda bana 1.2 kawik ic demiwdi zeytun yagini sen incir kurusu ye bide ac karnina her seher ilik su ic bu iwine cok yarayacak

Tüm sayfalar yüklendi.