Kaburga ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Kaburga ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaburga ağrısı
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Panikbiranne

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
32+4 kızlar felaket kaburgalarım ağrıyor batıyor bebeğim hala dönemedi sanırım oralara aşırı baskı var uzanamıyorum bile zaten 3 haftadır geçmeyen burun tıkanıklığım var heralde ya hamilelik nezlesi yada burun etimde büyüme var uykusuzluktan ölücem nefes alamıyorum bide kaburgaları baskılar ağrılarla sabahlamama sebep oluyor nasıl geçer bu ağrı doğuma kadar çeker miyim burnumdan ümidimi kestim bir gece nefessiz kalıp ölücem diye korkuyorum :/

Turanə

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var kaburga ağrısı ultrasona girdim bebeğin kafası kaburgamın altında o yüzden baskı yapıyor.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
32+4 kızlar felaket kaburgalarım ağrıyor batıyor bebeğim hala dönemedi sanırım oralara aşırı baskı var uzanamıyorum bile zaten 3 haftadır geçmeyen burun tıkanıklığım var heralde ya hamilelik nezlesi yada burun etimde büyüme var uykusuzluktan ölücem nefes alamıyorum bide kaburgaları baskılar ağrılarla sabahlamama sebep oluyor nasıl geçer bu ağrı doğuma kadar çeker miyim burnumdan ümidimi kestim bir gece nefessiz kalıp ölücem diye korkuyorum :/
Iki yastık koy başının altına canım bende öyleyim gece uyuyamıyorum tek yastıkta nefes alamıyorum kaburgalarım ağrıyor 34+4 haftalık hamileyim sağa yatıyorum 5dk sola yatıyorum 5dk sırtım agriyo bide geceleri el parmaklarım şişiyor kimildatamiyorum

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bebek büyüdükçe baskı yapıyor canım

Tüm sayfalar yüklendi.